Już nie pierwszy raz spotykamy się w sądzie ze spółką Mikrokasa. Poddaliśmy analizie pozew i wszystkie dokumenty dostępne w sprawie. Przeanalizowaliśmy płatności jakich dokonywał na poczet zobowiązania. W pismach procesowych przedstawiliśmy nasze stanowisko, popierając je twardymi dowodami. Kiedy sąd I instancji wydał korzystny dla Pana Filipa wyrok, pozywający nie chciał pogodzić się z przegraną i wniósł apelację. Niestety, apelacja Mikrokasa także została oddalona.

Wierzyciel: Mikrokasa S.A.
Wysokość długu: ok. 6000,00 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Oddalona apelacja Mikrokasa

Fatum spirali zadłużenia

Spirala zadłużenia jest przekleństwem tysięcy dłużników i niechlubnym znakiem współczesnego Polaka. To ona doprowadza ludzi na skraj załamania nerwowego, utratę dorobku całego życia. Często prowadzi do rozpadu małżeństw i utraty rodziny. Jeżeli dłużnik nie znajdzie wsparcia wśród najbliższych, w zasadzie ma marne szanse na osiągnięcie sukcesu, którym jest wyjście z długów. Wtedy załamuje się, poddaje i nie podejmuje walki. Dochodzi do wniosku, że to już koniec i nic nie da się zrobić. Izoluje się od otoczenia, zamyka w swoim świecie, gdzie są długi, wierzyciele, nakazy zapłaty, pozwy i komornicy. Teraz to oni są jego „rodziną”, tylko oni podejmują z nim rozmowy, Nie ważne jest, że są one niemiłe ale w ogóle są. Ktoś z nim rozmawia, interesuje się nim.

Tak proszę Państwa, osoba będąca w spirali zadłużenia, bez wsparcia i pomocy, zaczyna akceptować nawet windykatorów i komorników. Bo ci są jedynymi, którzy o nim „pamiętają”. Może wydawać się to absurdalne ale niestety tak jest. Dlatego tak ważne jest, aby nie odrzucać osoby zadłużonej. Nasze wsparcie jest jej wyjątkowo potrzebne na tym etapie życia. Nie mówimy nawet o wsparciu finansowym, ale psychicznym. Sama obecność drugiej życzliwej osoby, może zdziałać cuda i zmobilizować zadłużonego do działania. A o to właśnie chodzi.

Oddalona apelacja Mikrokasa

Pan Filip ma przy sobie życzliwą osobę. Żona wspiera go i to ona odbyła pierwszą rozmowę z prawnikami z Portalu Dłużnika. Można powiedzieć, że zainicjowała proces oddłużania, który my wdrażamy w życie. Dzisiaj oddalona apelacja. Dług na 6000 zł przestał istnieć.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

apelacja Mikrokasa

apelacja Mikrokasa