W długi może wpaść każdy. Nagła utrata pracy, choroba lub nietrafiona inwestycja mogą sprawić, że nasza płynność finansowa zostanie zachwiana. Nie przewidzimy co szykuje dla nas kolejny dzień i może się okazać, że teraz właśnie my będziemy tymi, którzy skorzystają z usług instytucji pozabankowych. Kiedy na Pana Ludwika spadło pasmo nieszczęść, świat usunął mu się spod nóg. Choroba żony, auto do wymiany, piętrzące się wydatki i pieniądze potrzebne na wczoraj. Szybka decyzja i pożyczka była na koncie. W końcu sprawa znalazła swój finał w sądzie. Odebrany nakaz zapłaty i pozew Express Profit trafiły do naszych prawników. 

Wierzyciel: Express Profi Sp.z.o.o.
Wysokość długu: ok. 3000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nigdy nie wiemy, co przyniesie nam następny dzień

Prowadzimy spokojne, ustabilizowane życie. Wiedzie się nam całkiem dobrze. Mamy dobrą pracę, regularne wpływy na rachunek bankowy i nawet udało się nam trochę odłożyć. Należymy do grupy szczęśliwców, którzy nie muszą liczyć każdej złotówki zanim ją wydadzą a i od czasu do czasu mogą pozwolić sobie na szaleństwa. Nagle nasze życie zostaje wywrócone do góry nogami. Dowiadujemy się, że żona jest poważnie chora, a jeszcze jak by tego było mało nasze wysłużone auto odmówiło posłuszeństwa. A teraz, kiedy będą konieczne ciągłe wizyty u lekarzy, konsultacje u specjalistów w różnych rejonach kraju, przecież będzie nam niezbędne. Zbieg nieszczęść drenuje nasze kieszenie, czyści konto, karty kredytowe a końca wydatków nie widać. Szukamy ratunku w internecie i bierzemy szybką pożyczkę nie zważając na konsekwencje tej decyzji. W tym momencie nie ma to dla nas znaczenia. Kłopoty zaczynają się później, kiedy przychodzi czas spłaty zaciągniętego zobowiązania. Płacimy jakieś przedłużenia, które oferuje nam pożyczkodawca i oddalamy to co nieuniknione.

Pozew Express Profit

Wierzyciel w końcu zdobywa nakaz zapłaty twierdząc, że Pan Ludwik nie spłacił pożyczki. Znowu życie daje mu obuchem w głowę ale i tym razem nie podaje się i szuka specjalistycznej pomocy w oddłużaniu. Wpisuje w Google „kancelaria oddłużeniowa” i ma to. Portal Dłużnika pojawia się na pierwszej pozycji. Postanawia nawiązać kontakt i dowiaduje się, że możemy mu pomóc. I pomagamy! Sąd w końcu oddala to bezzasadne roszczenie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew Express Profit

Pozew Express Profit