Wszyscy wiemy, że składając podpis pod oświadczeniem, dokumentem, czy umową najpierw powinniśmy się z nim dokładnie zapoznać. Ale czy tak robimy? Niestety, jak pokazują nasze codzienne kontakty z zadłużonymi szukającymi pomocy w Portalu Dłużnika, tak nie jest. Pamiętajcie! Żelazna zasada to przeczytaj zanim podpiszesz! Pożyczkodawcy wystarczy podpis Klienta, który jest dla niego potwierdzeniem, że Klient zgadza się na wszystko. Także bajońskie koszty pożyczki. Na szczęście, dzięki pomocy naszych specjalistów w oddłużaniu, udaje się przed nimi skutecznie bronić w sądzie. Tak zrobiła Pani Kinga. Sąd zasądził niewielką dopłatę do kwoty kapitału, oddalając powództwo w pozostałym zakresie. 

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 7000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do 1555,56, powództwo oddalone w całości

Przeczytaj zanim podpiszesz!

Żadnemu z zadłużonych nawet nie przyszło do głowy, że ten problem ze spłatą pożyczki zaczyna się już w chwili, kiedy zaciągamy pożyczkę. Jak to? – ktoś może zapytać. Wyjaśnimy Państwu tę kwestię. Szukamy pożyczki pozabankowej i skupiamy swoją uwagę nie tam gdzie powinniśmy. Naszą uwagę przykuwają zachęcające słowa doradców i reklamy, że u nich to jest za darmo, najtaniej, najkorzystniej. Zachłyśnięci tymi „naj”, zupełnie nie zwracamy uwagi na to, co rzeczywiście ma znaczenie czyli warunki umowy, koszty, prowizje, tabele opłat, regulaminy itp. Wydaje się nam, że wszystko wiemy bo przecież znamy warunki promocji. Dajemy się wpuszczać w maliny, ponieważ to co jest napisane w ofercie czy to co nam z grubsza naświetlił doradca, ma się nijak do tego jakie cuda wianki skrywają zapisy umowy. Podpisujemy jak najszybciej bo to zbliża nas do pieniędzy, które są nam tak bardzo potrzebne, aby spłacić innych wierzycieli.

I w tym miejscu chcemy Państwu dać sygnał, że problem z pożyczką zaczyna się już w chwili jej zaciągania a nie dopiero wtedy, kiedy nie mamy na jej spłatę. Problem powstaje podczas finalizacji transakcji i tego co podpisaliśmy, czy kliknęliśmy. Bo przecież kliknięcie też jest formą naszego podpisu, akceptacji. Problemem jest to, że nie wiemy na co się godzimy, że bezrefleksyjnie wszystko akceptujemy i tym samym już na starcie wydajemy na siebie wyrok. A tym wyrokiem jest powiększające się zadłużenie.

Profi Credit w sądzie

Oddłużanie w dobrym stylu w wykonaniu prawników z Portalu Dłużnika. Z dochodzonej pozwem kwoty prawie 7000 zł naszej Klientce zostało do spłaty około 1600 zł. Duża różnica, prawda?

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

przeczytaj zanim podpiszesz

przeczytaj zanim podpiszesz