Nasza Klientka spłaciła firmie Profi Credit otrzymany kapitał z dużą nawiązką. Pożyczkodawca uznał, że należy mu się więcej pieniędzy. W związku z tym skierował pozew do sądu, który wydał nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla. Prawnicy z Portalu Dłużnika, szczegółowo przeanalizowali otrzymane od Pani Aldony dokumenty, a następnie wnieśli zarzuty. Podniesiona argumentacja była tak celna i nie budząca wątpliwości, że doprowadziła do oddalenia przez sąd powództwa w całości. Kolejna wygrana z Profi Credit za nami. Oddłużyliśmy kolejną Klientkę!

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 3000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Długi…

„Pani Mecenas, przez własną głupotę i lekkomyślność wpadłam w spiralę długów. Dobrze zarabiałam, więc brałam pożyczki bez zastanowienia, jedna za drugą. Przyzwyczaiłam się do mojego wygodnego trybu życia i nawet nie zauważyłam, kiedy długi zaczęły przekraczać dochody. Mam zadłużenie na około 100 tys. w różnych bankach i firmach pożyczkowych. Kiedy w końcu dotarło do mnie, że nie radzę sobie sama z tym problemem, zaczęłam szukać informacji o firmach i kancelariach oddłużeniowych. Szperałam na forach, szukała opinii, ale miałam mętlik w głowie.

Dopiero mój przyjaciel nakierował mnie na Państwa kancelarię. Powiedział, że bardzo dokładnie przeczytał Waszą stronę Portal Dłużnika i jego zdaniem powinnam zwróci się do Was po pomoc. Mówił, że pracują u Was doświadczeni w oddłużaniu specjaliści, którzy pomogli już wielu ludziom, znajdującym się w podobnej sytuacji do mojej.” – to część wiadomości od Pani Aldony, którą otrzymaliśmy poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika.

Doświadczenie i skuteczność

Kobieta może podziękować swojemu przyjacielowi, ponieważ skierował ją pod właściwy adres. Nasi specjaliści w oddłużaniu nigdy nie zostawiają dłużnika samego, bez pomocy czy z niezałatwionymi do końca sprawami. Przyjmując prowadzenie sprawy lub spraw przejmujemy za nie pełną odpowiedzialność. Oczywiście wszystkie nasze działania uzgadniamy z naszym Klientem, jednocześnie konsultując i omawiając kolejne kroki. Tak też jest w przypadku Pani Aldony, która nawiązała współpracę z Portalem Dłużnika jeszcze w momencie, kiedy jej wszystkie sprawy były na etapie windykacji. Z chwilą podpisania umowy i udzielenia nam pełnomocnictwa, zajęliśmy się kompleksowym oddłużaniem naszej Klientki. Mamy już za sobą korzystną ugodę z bankiem i trzy oddalone powództwa. W zasadzie oddłużyliśmy naszą Klientkę w całości.

Oddłużyliśmy kolejną Klientkę

Dzisiaj czwarta wygrana dla Pani Aldony. Tym razem sprawa z Profi Credit zakończyła się sukcesem dzięki doświadczeniu, które zebrali nasi prawnicy przez lata sądowych batalii z firmami windykacyjnymi, pożyczkowymi, bankami i funduszami sekurytyzacyjnymi.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

oddłużyliśmy

oddłużyliśmy