Ostatnia prowadzona przez Portal Dłużnika sprawa z powództwa wierzyciela wtórnego RRM Limited, zamykająca żmudny proces oddłużania naszego Klienta. Dwa lata ciężkiej pracy i wyrzeczeń przyniosło wymierne efekty. Najważniejsza jest skuteczna pomoc prawna specjalizująca się w oddłużaniu, która chce i potrafi pomóc. 

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: ok. 4500,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Rzeczą ludzką jest popełniać błędy, ale…

Jesteśmy tylko ludźmi i rzeczą ludzką jest błądzić. Rzeczą ludzką, powinno też być wyciąganie wniosków z popełnionych błędów. Trafiają do nas osoby, które zostały w sposób okrutny doświadczone przez życie. To długi zmieniły ich świat w koszmar. Większość z naszych Klientów to dłużnicy, którzy znaleźli się w takiej sytuacji przez podejmowanie błędnych decyzji, za które muszą płacić bardzo wysoką cenę. Bo czym innym są zszarpane do granic wytrzymałości nerwy, depresje, próby samobójcze, czy utrata znajomych a nawet rodziny.

Wielu dłużników nie pamięta już co oznacza przespana noc, czy syty obiad. A i za dnia nie przypominają siebie sprzed lat. Stach i wstyd nie opuszczają ich nawet na chwilę. Żyją  na skraju ubóstwa często izolując się od otoczenia. Uważają się za tych gorszych, nic nie wartych ludzi, którzy zawiedli najbliższych i samych siebie. My rozumiemy położenie w jakim znajdują się dłużnicy i staramy się zrobić wszystko, aby przywrócić ład w ich życiu i pozwolić uwierzyć w siebie. Mamy też nadzieję, że jeżeli nie wszyscy to zdecydowana większość, wyciągnie dla siebie odpowiednie wnioski z tego traumatycznego doświadczenia i już nigdy nie sięgnie po nowe pożyczki.

Doprowadzamy do szczęśliwego zakończenia

Pan Janusz jest naszym Klientem od kilku lat. Musimy przyznać, że panują miedzy nami relacje jak miedzy dobrymi znajomymi. Jest wyjątkowo ciepłą osobą. Pomimo tego co się zadziało w jego życiu, dającą dobrą energię innym. W długim procesie oddłużania, który przechodził z naszymi specjalistami mieliśmy różne chwile. Były i wzloty i upadki ale nie poddawaliśmy się i wspólnie parliśmy do przodu. Przecież przyświecał nam jeden wspólny cel, czyli pozbycie się ponad stutysięcznego długu. Mężczyzna zaufał naszym profesjonalistom w oddłużaniu i dzisiaj możemy powiedzieć, że jesteśmy wolni od długów. Tak My, bo ta droga była nasza i przeszliśmy ją z sukcesem ramię w ramię.

Skuteczna pomoc prawna i wygrana z RRM Ltd. na koniec oddłużania

Dzisiaj z dumą chcemy zaprezentować ostatnią wygraną sprawę jaką poprowadziliśmy dla Pana Janusza. Powództwo wierzyciela wtórnego przepadło z kretesem w sądzie. Wiemy, że nasz Klient już wyciągnął wnioski z tego co się stało a jego życie uległo przewartościowaniu. Dzięki temu co przeszedł, zrozumiał co tak naprawdę jest ważne.

Skuteczna pomoc prawna? Jesteśmy do usług.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczna pomoc prawna

Skuteczna pomoc prawna