Rozpad małżeństwa i dług na 40.000 zł. To sprowadziło Pana Michała do naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Kiedy nasi specjaliści zaczęli działać, sprawa nabrała rumieńców. Gdy trafiła do sądu, ten oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Wysokość długu: 40.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: POWÓ

Kiedy zostajesz z długami…

Nikt z nas decydując się na małżeństwo nie zakłada, że zakończy się on rozwodem. Podobnie bywa z kredytami. Podejmując decyzję o zaciągnięciu zobowiązania finansowego nie zakładamy, że nie będziemy mogli go spłacić. Ale jak wiemy, nieprzewidywalne są ścieżki jakimi poprowadzi nas życie.

„Pani Mecenas, kiedy spotkałem Agatę, to świata poza nią nie widziałem. Po ślubie zamieszkaliśmy u rodziców żony, która bardzo naciskała na kupno mieszkania. Trochę miałem odłożonych pieniędzy, ale nie była to wystarczająca suma. Chcąc, aby nasze wspólne życie było szczęśliwe zdecydowaliśmy, że ja wezmę kredyt. Kiedy byliśmy razem, nasze wspólne dochody spokojnie wystarczały na regulowanie zobowiązania. Gdy żona mnie zostawiła, zostałem sam z kredytem. Żyłem bardzo skromnie, żeby tylko móc wywiązywać się z zobowiązania wobec banku. W końcu straciłem pracę i już totalnie wszystko się posypało. Wiedziałem, że skończy się to sądem bo z bankiem nie za bardzo można dyskutować. Ale nie przypuszczałem, że pozew będzie na tak wysoką kwotę. Bardzo proszę o poradę i pomoc!”

Portal Dłużnika bywa ostatnią deską ratunku dla dłużników

Kiedy kontaktują się z nami osoby, które odebrały nakaz zapłaty z powództwa banku są wyjątkowo załamane. Siedzi w ich głowach przekonanie, że to już koniec i nic się nie da zrobić. Większość tak właśnie myśli, kiedy na ich drodze pojawiają się problemy związane z zobowiązaniami zaciągniętymi w bankach. Załamują się, nie podejmują żadnych działań co nieuchronnie prowadzi do jeszcze większych problemów, którym może być zajęcia komornicze. Na szczęście Pan Michał nie należał do tych osób. Mimo, że nie liczył na wiele, postanowił jednak skonsultować się ze specjalistami w oddłużaniu. Kiedy poddaliśmy analizie wszystkie dostępne w sprawie dokumenty, pewne rzeczy, ujmując delikatnie, bardzo nas zaintrygowały. Zaczęliśmy węszyć naszymi prawniczymi nosami i okazało się, że wpadliśmy na kilka tropów, które jak się później okazało, doprowadziły nas do zwycięstwa w sądzie.

Oddalony pozew BGŻ BNP Paribas S.A.

Gdy dostaliśmy do rąk pozew BGŻ BNP Paribas natychmiast zabraliśmy się za analizę dokumentów. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i wdaliśmy się w spór. Efekt naszych działań miło zaskoczył. Sąd uwolnił naszego Klienta od prawie 40.000 długu oddalając tym samym powództwo w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew BGŻ BNP Paribas

Pozew BGŻ BNP Paribas