J.K. Rowling napisała: „(…) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.” Trudno się z tym nie zgodzić biorąc pod uwagę sprawy, którymi się zajmujemy. Nadzieję a w zasadzie realne szanse na niwelowanie tych wyborów, daje Państwu współpraca z naszą kancelaria oddłużeniową Portal Dłużnika. Nasi prawnicy stanęli na wysokości zadania i sankcja kredytu darmowego została uznana przez LoanMe.

Wierzyciel: LoanMe Sp.zo.o.
Wysokość długu: ok. 4200,00 zł
Zadanie: Sankcja kredytu darmowego
Uzyskany efekt: Uznanie oświadczenia o sankcji kredytu darmowego, dopłata do kwoty kapitału pożyczki

Dlaczego to sobie robimy?

Często w pracy z dłużnikami dochodzimy do wniosku, że ludzie sami na siebie sprowadzają kłopoty. Wracając do słów J.K. Rowling, wybierają to co dla niech najgorsze. Dlaczego tak się dzieje? Nie wiemy i sami zainteresowani często nie potrafią tego racjonalnie wyjaśnić. Nie inaczej było w przypadku Pani Matyldy, która wpadła w ogromne długi. Przez wiele lat nie wiedziała co to pożyczki, kredyty, Wychowywała dzieci, radziła sobie wspaniale.

Kiedy synowie założyli własne rodziny i opuścili rodzinny dom, zaczęło się dziać coś, czego sama nie była w stanie wyjaśnić. Kobieta zapragnęła spełniać swoje marzenia. Podróże, zakupy w drogich butikach doprowadziły ją do niewypłacalności. Czy to był syndrom pustego gniazda? Czy jak to ktoś nazwał, kryzys wieku średniego? W tej chwili nie jest to już ważne, Teraz priorytetem jest wyprowadzenie naszej Klientki na prostą.

Długi odbierają chęć do życia

Kiedy kobieta skontaktowała się z kancelarią oddłużeniową Portal Dłużnika była w głębokiej depresji. To właściwie jej synowie postanowili ratować mamę przed nią samą. Obawiali się, że może targnąć się na swoje życie. To oni w internecie znaleźli stronę naszej kancelarii i czytali zamieszczane tam artykuły. Doszli jednomyślnie do wniosku, że to my powinniśmy zająć się oddłużaniem ich matki. I tak Pani Matylda została naszą Klientką, którą objęliśmy kompleksowym oddłużaniem. Spirala zadłużenia, w którą wpadła nie pozwalała jej już żyć. Na szczęście znalazła oparcie w swoich dzieciach i naszych specjalistach w oddłużaniu.

LoanMe i sankcja kredytu darmowego

Prezentujemy finał jednej z prowadzonych dla naszej Klientki spraw. LoanMe i sankcja kredytu darmowego. Firma LoanMe jest jedną z niewielu, która już wielokrotnie pozytywnie ustosunkowywała się do składanego przez naszych prawników oświadczenia o SKD. Odpowiednio umotywowane oświadczenie ponownie zaowocowało spłatą samego kapitału pożyczki.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

sankcja kredytu darmowego

sankcja kredytu darmowego