Znów skuteczne oddłużanie. Pani Teresa odbierając nakaz zapłaty nie miała pojęcia skąd wzięła się tak ogromna kwota zadłużenia. W końcu przekazała nam swoją sprawę, a my już wiedzieliśmy. Wnieśliśmy skuteczne zarzuty od nakazu w postępowaniu nakazowym z weksla i sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: ok. 18.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Weksel to niebezpieczna broń w rękach pożyczkodawcy

Kiedy nasi Klienci otrzymują nakazy zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla, często nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji, a przecież taki nakaz w zasadzie z miejsca może trafić do komornika. Dlatego tak ważne jest, żeby udać się po pomoc do specjalizującej się w oddłużaniu sprawdzonej kancelarii prawnej, która zaoferuje skuteczne oddłużanie. Jedynie wtedy dłużnik będzie miał pewność, że jego sprawą zajmą się kompetentni prawnicy, a sprawa z dużym prawdopodobieństwem będzie miała szczęśliwy finał. Często podkreślamy, że oddłużanie jest wąską dziedziną i to, że ktoś jest prawnikiem wcale nie oznacza, że będzie wiedział co należy zrobić. Bardzo często „sprzątamy” i jesteśmy zmuszeni wnosić apelację, kiedy sprawa mogła zakończyć się wydaniem korzystnego dla dłużnika wyroku już w sądzie I instancji. Wychodzimy naprzeciw osobie zadłużonej i walczymy w apelacji, udowadniając często bezzasadność roszczenia.

Stoimy na stanowisku, że każdy ma prawo bronić się przed niezgodnymi z prawem opłatami a nasi specjaliści skutecznie w tym pomagają.

Portal Dłużnika

„Nie wiem co mam powiedzieć. Jest mi wstyd, że do tego doszło. Będąc kiedyś w potrzebie, za namową znajomej skorzystałam z oferty tej firmy. To był największy błąd w moim życiu. Przedwczoraj odebrałam nakaz zapłaty na 18.000 zł! Proszę pomóżcie mi!” – to tylko część maila, który otrzymaliśmy od Pani Teresy. Nasza Klientka miała szczęście, że od razu trafiła pod skrzydła specjalistów w oddłużaniu pracujących w naszej kancelarii. Po pierwszej analizie dokumentów, nasi prawnicy zauważyli, że kapitał pożyczki został dawno spłacony. Wyglądało na to, że kwota dochodzona pozwem w całości była nienależna.

Znów skuteczne oddłużanie

Znów skuteczne oddłużanie. Tym razem sprawa Pani Teresy zakończyła się sukcesem. Zarzuty i nasze stanowisko podzielił sąd. Przyznał nam rację oddalając powództwo w całości. Nasza Klientka może odetchnąć z ulgą i zacząć spokojne, wolne od uporczywej windykacji życie,

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

znów skuteczne oddłużanie

znów skuteczne oddłużanie