Refinansowanie chwilówki przez Kim Finance i upór naszego Klienta doprowadziły sprawę do sądu I i II instancji. Cały czas staliśmy na stanowisko, że w gruncie rzeczy do żadnego refinansowania nie doszło. Sądy obu instancji przyznały nam racje. Sprawa jest definitywnie zamknięta.

Wierzyciel: KIM Finance
Wysokość długu: ok. 4200,00 zł
Zadanie: Obrona w I i II instancji
Uzyskany efekt:Wygrana z KIM Finance w obu instancjach

Spirala zadłużenia, pętla chwilówek

Kiedy Pan Filip skontaktował się z Portalem Dłużnika znajdował się w tragicznej sytuacji. „Wpadłem w spiralę zadłużenia. Już nikt nie chce udzielić mi pożyczki. Wszystko zaczęło się kiedy zostałem sam z moim synkiem. Partnerka zostawiła nas po prosu wychodząc z domu, do którego już nie wróciła. Ze względu na stan zdrowia syna nie mogę podjąć żadnej pracy. Obecnie żyję z zasiłków, które dostaję od państwa na dziecko. Byłem zmuszony wziąć pożyczkę, kiedy brakowało mi pieniędzy. Potem zaciągałem kolejną, żeby spłacić poprzednią. Stało się to moim sposobem na radzenie sobie z brakiem pieniędzy do momentu, aż zacznę normalnie zarabiać, by móc wszystko spłacić. Nikt nie wie o moich długach. Moi rodzice są schorowani i sami ledwo wiążą koniec z końcem. Pogubiłem się w życiu. Czy możecie mi jakoś pomóc?” – to część wiadomości, którą przysłał do nas mężczyzna po lekturze artykułów na stronie Portal Dłużnika.

Wyprowadzimy Cię ze spirali zadłużenia

Oczywiście, że zareagowaliśmy na tę wiadomość. Przecież jesteśmy po to, aby pomagać osobom zadłużonym. Jest to nadrzędny cel w naszej pracy, który wcielamy w życie już od kilkunastu lat. Negocjujemy, procesujemy się, aby pomóc wyjść z długów, a często też pozywamy. Ponieważ mężczyzna mieszka na drugim krańcu Polski, wszystkie formalności związane z naszą współpracą ustaliliśmy zdalnie, czyli za pomocą telefonu i poczty email. Odległość nie stanowi dla nas najmniejszej przeszkody. Objęliśmy naszego Klienta całościowym oddłużaniem. Osoba będąca w pętli chwilówek i chcąca wyjść z długów jedynie w taki sposób może to zrobić. Musi zdać się na wiedzę i doświadczenie specjalistów w oddłużaniu, a tylko tacy pracują w naszej kancelarii.

Wygrana z KIM Finance

Dzisiaj jedna ze spraw, którą wygraliśmy dla Pana Filipa. Walczyliśmy do końca i opłaciło się. Sąd II instancji oddalił apelację w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 530 182 192
Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrana z KIM Finance

Wygrana z KIM Finance