Dziś na naszym Portalu kolejny pozew Trigon Profit NSFIZ, tym razem na 15.000 zł. Ponownie nasi prawnicy udowodnili, że warto się bronić przed roszczeniami firm windykacyjnych oraz funduszy sekurytyzacyjnych. Sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: Trigon Profit XX NSFIZ
Wysokość długu: ok. 15.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nie wiem kto mnie pozywa!

Właśnie ten fakt przeraża wielu dłużników, kiedy odbierają doręczony z sądu pozew, a w nim widzą nazwę wierzyciela, którego nie znają. Często zdarza się, że dopiero z chwilą odebrania nakazu zapłaty dowiadują się, że są pozywani przez podmiot, o którego istnieniu nie mają pojęcia. Zgodnie z obowiązującym prawem, wierzyciel pierwotny powinien poinformować pisemnie o zbyciu długu.

Rozwiejemy Twoje wątpliwości

Przekonała się o tym Pani Wioletta, kiedy odebrała przesyłkę z sądu. Wyprowadziło ją to zupełnie z równowagi: „Panie mecenasie, nic z tego nie rozumiem! Patrzę na ten nakaz i nie mam pojęcia kto i za co chce ode mnie tak dużych pieniędzy. Poprzednio, kiedy zgłosiłam się do waszej kancelarii po pomoc doskonale wiedziałam o co chodzi. A teraz bardzo się boję!” – mówiła kobieta.

Naszemu prawnikowi wystarczyło jedno spojrzenie na pozew i już mógł wszystko wyjaśnić naszej Klientce. Często osoby zadłużone nie mają pojęcia, że pierwotny wierzyciel może sprzedać dług czyli dokonać cesji na rzecz innego podmiotu. Wtedy właśnie zmienia się nazwa wierzyciela, który zaczyna domagać się zwrotu zobowiązania. A nieświadomy tego faktu dłużnik, nie wie kto żąda od niego spłaty zobowiązania. Dla naszych specjalistów w oddłużaniu takie rzeczy nie są zaskoczeniem. Prowadzimy tysiące spraw z wierzycielami wtórnymi, które w zdecydowanej większości kończą się na korzyść dłużników.

Pozew Trigon Profit NSFIZ

Broniąc naszych Klientów wykorzystujemy wiedzę zdobytą podczas wieloletniej pracy w oddłużaniu. Także, nieustannie śledzimy wszelkie zmiany w prawie i orzecznictwie. Musimy być zawsze na bieżąco, aby skutecznie bronić osoby zadłużone. Dzięki naszemu doświadczeniu doprowadziliśmy do oddalenie przez sąd powództwo funduszu.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 530 182 192
Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew Trigon Profit NSFIZ

Pozew Trigon Profit NSFIZ