Pozew Solven

Pozew Solven i kolejna wygrana w sądzie

Solven to spółka, która udzieliła Pani Milenie pożyczki przez Internet. Kobieta nie przypuszczała, że sprawa trafi do sądu. A tym bardziej, że sprawa jest do wygrania! Gdy Klientka odebrała nakaz zapłaty i pozew Solven szybko skontaktowała się z naszą Kancelarią.

Wierzyciel: Solven Finance
Wysokość długu: ok. 3000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka dla studenta. Firmy pożyczkowe mają i dla nich ofertę!

„Niby edukacja na państwowej uczelni jest bezpłatna. ale kto nie studiował ten nie wie z jakim kosztami to się wiąże. Musiałam poszukać pieniędzy na dodatkowe płatne zajęcia. Dzięki nim mogłam podnieść swoje kwalifikacje i w przyszłości starać się o lepszą pracę. Ale kto da pieniądze niepracującej studentce? Z „pomocą” przyszedł mi internet. Nie wierzyłam, że mi się uda, ale kto nie próbuje ten się nie dowie. Dostałam pieniądze. Bardzo się ucieszyłam, ponieważ dzięki temu mogłam dalej się uczyć i rozwijać. Kiedy przyszedł czas na spłatę oczywiście nie miałam całej kwoty. Kilka razy, nie słuchając co do mnie wykrzykiwali przez telefon, sama wpłaciłam na poczet pożyczki, kilka razy przedłużałam. Od kiedy rodzice zaczęli przelewać na moje konto mniej pieniędzy, nie miałam z czego płacić. Przyszedł list z sądu a w nim pozew i nakaz zapłaty. Tylko jedno mnie dziwi?! Wzięłam pożyczkę w innej firmie a pozywa mnie ktoś inny! ” – tak zainicjowała współpracę z naszą Kancelarią Pani Milena, pisząc do nas poprzez formularz kontaktowy na Portalu Dłużnika.

Pożyczka to zazwyczaj dopiero początek kłopotów

Wielu naszych Klientów jest zaskoczonych, kiedy otrzymuje pozew a wraz z nim nakaz zapłaty od nieznanego im podmiotu. Wyjaśniamy: może to być fundusz sekurytyzacyjny czy firma windykacyjna, którzy na drodze cesji kupili wierzytelności od pierwotnego wierzyciela a potem dochodzą roszczenia w sądzie. Lub firma dokonująca refinansowań z „zaprzyjaźnionym” podmiotem finansowym. Często też, ta sama spółka udziela pożyczek na platformach pod różnymi nazwami. I właśnie w takich przypadkach, zostajecie Państwo pozwani przez instytucję, o której nigdy nie słyszeliście. My w naszej pracy oddłużeniowej spotykamy się z takimi przypadkami nieustannie. Bez problemu identyfikujemy kto, kogo, dlaczego i za co pozywa. Ale rozumiemy zdziwienie osób zadłużonych. Czasami rzeczywiście mogą mieć trudności w zorientowaniu się kto dochodzi spłaty długu. Jak się okazuje i tutaj wiedza i doświadczenie są też potrzebne.

Pozew Solven

Dlatego tak istotne, aby udać się po radę i pomoc do profesjonalistów, którzy specjalizują się w oddłużaniu. Tak właśnie zrobiła Pani Milena gdy odebrała pozew Solven. Kiedy dotarły do nas potrzebne dokumenty, wnieśliśmy skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty a następnie wdaliśmy się w spór. Sąd uznał nasze argumenty oddalając powództwo w całości i obciążając powoda kosztami postępowania procesowego.

Inna wygrana sprawa z Solven:

Kolejna wygrana z Solven Finance

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Pozew Solven

Pozew Solven

 

 

Telewizja Oddłużeniowa

x