• Home
  • Aktualności
  • Nakaz zapłaty Eques Debitum i kolejna wygrana na naszym koncie

Nakaz zapłaty Eques Debitum i kolejna wygrana na naszym koncie

Nakaz zapłaty Eques Debitum na kwotę 8 000 zł przyprawił Pana Kamila o atak serca! Po wniesionym przez naszych prawników sprzeciwie i obronie procesowej, Sąd w pełni zgodził się z naszą argumentacją oddalając powództwo w całości i obciążając Fundusz Eques Debitum wszelkimi kosztami związanymi z procesem! Ponownie wygrywamy!

Wierzyciel: Eques Debitum NSFIZ
Wysokość długu: 8.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nigdy nie oceniamy naszych Klientów

„Nie wiem czy będziecie chcieli mi pomóc?! Jeżeli nie to zrozumiem. Trudno jest zaufać komuś takiemu jak ja! Jestem narkomanem. Przeszedłem odwyk i nie biorę od prawie roku. Narkotyki traktowałem jako ucieczkę od mojego nieszczęśliwego życia. Wiem, wiem, że jest wielu osób, które wychowują się w „chorej” rodzinie i nie biorą tego świństwa, ale akurat ja wybrałem taką formę zapomnienia. Wszystko zaczęło się komplikować kiedy zmarła moja ukochana mama. Nie mogłem sobie z tym poradzić! Z jednego z najlepszych uczniów  w szkole stałem się przeciętniakiem a potem tym, który sprawiał problemy wychowawcze i demoralizował innych. Już wtedy zacząłem szukać „pocieszaczy”. Potem dorosłe życie w stolicy i popłynąłem na szerokie wody nałogu. Straciłem bardzo dobrą pracę, dziewczynę, zdrowie. Teraz, kiedy jestem czysty, widzę co nawyczyniałam będąc na fazie! Potrzebowałem pieniędzy na narkotyki i brałem pożyczki gdzie popadanie. Nie interesowało mnie jakieś spłacanie tego wszystkiego. Ważne było, aby mieć kasę na następną działkę! Kiedy sięgnąłem dna poddałem się leczeniu. Mam dopiero 27 lat i chcę rozpocząć nowe życie, wolne od uzależnienia i długów!”

Na nakazie zapłaty sprawa się nie kończy nie kończy. To jest dopiero początek!

Zaczynają spływać nakazy zapłaty. Zupełnie nie mam pojęcia co trzeba z tym robić. Kolega z pracy poradził mi abym szukał pomocy w specjalizującej się w oddłużaniu kancelarii. I tak właśnie na Was trafiłem na Facebooku a potem czytałem Waszą stronę Portal Dłużnika. Bardzo się boję, że kiedy zaczynam wychodzić na prostą po zerwaniu z nałogiem, to co zdążyłem odbudować zabierze komornik. Bardzo dobrze, że Pan Kamil posłuchał rady kolegi i nie schował nakazu zapłaty do szuflady i nawiązał kontakt z naszą Kancelarią. Dzięki temu będziemy mogli pomóc.

Nakaz zapłaty Eques Debitum

Oczywiście bez wahania zdecydowaliśmy się na przeanalizowanie dokumentów, które dostarczył nam Pan Kamil. W prezentowanej dzisiaj sprawie, bardzo szybko natknęliśmy się na wiele nieprawidłowości zawartych nie tylko w uzasadnieniu pozwu, ale również zwróciliśmy uwagę na fakt, że twierdzenia Eques Debitum nie pokrywały się z dowodami załączonymi do pozwu. Pozostało już tylko napisać sprzeciw i wnieść go do sądu a następnie podjąć się obrony procesowej W efekcie Sąd najpierw uchylił nakaz zapłaty Eques Debitum, a następnie oddalił powództwo w całości i obciążając Fundusz kosztami procesu. W związku z tym dług nie trafi do komornika. Długu nie ma!!

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Nakaz zapłaty Eques Debitum

Nakaz zapłaty Eques Debitum