• Home
  • Aktualności
  • Wygrana z RRM Limited. Kolejna sprawa rozwiązana na korzyść naszej Klientki!

Wygrana z RRM Limited. Kolejna sprawa rozwiązana na korzyść naszej Klientki!

Cesje z chwilówek to problem zadłużonych, który spędza im sen z powiek. Jednak to co dla dłużnika jest powodem frustracji dla nas wręcz przeciwnie. Dopatrujemy w tym nowych możliwości i szans. Wygrana z RRM Limited, którą dziś opisujemy jest tego najlepszym przykładem. Sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: ok. 1930,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kiedy do rąk tafia nakaz zapłaty jest to sygnał do działania!

Pani Alina zadzwoniła do nas, kiedy odebrała nakaz zapłaty. Dług był wynikiem niespłaconej chwilówki. Kiedy zobowiązanie zostało sprzedane innemu podmiotowi, ten nie czekając długo skierował pozew do EPU i uzyskał nakaz zapłaty. I tak nasza Klientka stała się dłużniczką wierzyciela wtórnego, który dochodził roszczenia. Ale czy rzeczywiście była dłużniczką?

Wiele osób w takiej sytuacji nie wie co zrobić. Strach paraliżuje i nie pozwala rozsądnie myśleć. Uważają, że jakoś to będzie i nie podejmują się obrony. Takie postępowanie niechybnie kończy się zajęciem komorniczym, które generuje jeszcze większe koszty. Nie ma nic gorszego niż poddanie się! Jak dowodzi nasze doświadczenie, większość z tych spraw jest oddalana przez Sądy. Na szczęście Pani Alina zachowała zdrowy rozsądek i postanowiła poszukać pomocy prawnej. Znalazła ją w naszej Kancelarii, nawiązując kontakt poprzez formularz kontaktowy na Portalu Dłużnika. Udzieliliśmy konsultacji prawnej, podpisaliśmy umowę i przystąpiliśmy do działania jako pełnomocnicy Klientki.

Wygrana z RRM Limited

Co trzeba zrobić, aby zatrzymać bieg wydarzeń, który nieuchronnie prowadzi wprost do komornika? Należy wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty, który nie tylko hamuje rozwój wydarzeń, ale też powoduje, że sąd uchyli nakaz zapłaty i merytorycznie rozpozna sprawę.  W ten właśnie sposób udało nam się doprowadzić do oddalenia kolejnego powództwa w całości. Wygrana z RRM Limited była tylko kwestią czasu i tak też się stało. Wnieśliśmy skuteczne zarzuty i wnioski co doprowadziło do uchylenia nakazu zapłaty. Następnie pojęliśmy się obrony procesowej, która zakończyła się oddaleniem powództwa w całości i obciążeniem powoda kosztami związanymi z procesem. Dzięki temu nasza Klientka może odetchnąć z ulgą. Pozbyła się długu, nie musi obawiać się komornika. W końcu będzie mogła spokojnie odebrać telefon, otworzyć drzwi nie obawiając się, że ze słuchawki usłyszy krzyk lub zobaczy stojącego przed wejściem do mieszkania windykatora.

Kancelaria oddłużeniowa z Łodzi

Nasza siedziba mieści się w Łodzi. Ale nie oznacza to, że na naszą pomoc nie mogą liczyć mieszkańcy dalszych rejonów Polski. Aktywnie i skutecznie zajmujemy się sprawami z terenu całego kraju. Kontaktujemy się z naszymi Klientami na wszelkie dostępne sposoby – telefon, e-mail, listy i oczywiście bezpośrednie spotkania. Prowadzimy stronę Portal Dłużnika poprzez, którą także można napisać do nas wiadomość lub znaleźć numer telefonu do kancelarii. Jesteśmy też na Facebooku. Zachęcamy do kontaktu wszystkich, którzy z różnych powodów wynikających z sytuacji życiowych, wpadli w kłopoty finansowe i potrzebują pomocy prawnej. Zasady współpracy omawiamy zawsze indywidualnie.

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie: