Profi Credit przegrywa

Profi Credit przegrywa kolejną sprawę w sądzie

Nakaz zapłaty z weksla trafia do rąk Pani Anity. Twarda postawa męża, zmobilizowała kobietę do kontaktu z naszą Kancelarią. Podjęliśmy się obrony. Wnieśliśmy zarzuty od nakazu zapłaty i wstrzymaliśmy jego wykonalność bo jak zapewne nasi czytelnicy wiedzą, nakaz zapłaty z weksla jest natychmiast wykonalny. Sąd wydał wyrok korzystny dla naszej Klientki i powództwo oddalił. Profi Credit przegrywa kolejną sprawę!

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: ok. 25.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty z weksla, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Częściowe cofnięcie powództwa i oddalenie w pozostałym zakresie

Długi też nas mogą czegoś nauczyć!

„Przyszłam do Państwa w sprawie nakazu zapłaty, który odebrałam. Tyle co ja się namęczyłam z tą firmą to coś strasznego! Najgorszemu wrogowi nie życzę tego co przeszłam. Boże uchroń od takich pożyczkodawców! Mam nauczkę na całe życie, żeby już  nigdy nie brać pożyczek w parabankach!”- zaczęła rozmowę Pani Anita.

„Ja już po tym wszystkim, dla świętego spokoju, chciałam zapłacić ten nakaz zapłaty, ale mąż powiedział stanowcze nie! Po tym, ile pieniędzy już wpłaciliśmy windykatorom, to ta pożyczka jest już wielokrotnie spłacona! A widzicie, że jeszcze im mało! Mąż poszukał w internecie i znalazł waszą stronę Portal Dłużnika i tam był adres. A, że mieszkam w Łodzi na Olechowie, to nie było kłopotu, aby przyjść i pokazać wszystkie papiery, dowody wpłat jakie mam w tej sprawie. Może uda się coś zrobić aby nie dawać im już więcej pieniędzy?!”- kontynuowała zdenerwowana kobieta.

Nie poddawaj się! Broń się bo warto! Profi Credit przegrywa kolejną sprawę

Kiedy zobaczyliśmy kto pozywa Pani Anitę, nie zdziwiliśmy się, że kobieta była tak wyczerpana i chciała zapłacić bez walki kwotę jakiej żądał powód. Wiemy, że wiele osób ma już tak dokumentnie wszystkiego dosyć, że najnormalniej w świecie, chowa nakaz zapłaty do szuflady i bezwolnie czeka na komornika, na zasadzie – niech będzie co ma być – lub płaci kwotę z nakazu aby tylko pozbyć się tego wszystkiego. Spotykamy się z tym podmiotem prawie każdego dnia w sądzie i doskonale wiemy do jakiego stanu są doprowadzani dłużnicy. Którzy jak się później okazuje, wcale tymi dłużnikami nie są. Że to właśnie oni, mogą dochodzić zwrotu pieniędzy od pozywającej ich firmy pożyczkowej.

Oddłużanie zaczynamy od analizy dokumentów a potem skutecznie bronimy!

Ale wszystko powoli. Najpierw nasz prawnik musiał zapoznać się ze wszystkimi dokumentami. Bo jest to podstawą do zajęcia stanowiska w sprawie i przedstawienia pozwanemu jasnego obrazu sytuacji. Bez tego nie można zacząć żadnej konstruktywnej rozmowy, ani podjąć właściwych działań. Nigdy nie możemy być pewni jakie zapisy skrywa umowa. Nawet, jeżeli dotyczy firmy pożyczkowej z którą, bardzo często z sukcesem, się procesujemy. Po szczegółowej analizie zaproponowaliśmy plan oddłużania. Pani Anita podpisała stosowne dokumenty i już jako pełnoprawni pełnomocnicy mogliśmy zająć się tą sprawą. I jak pokazuje wyrok poniżej było warto.Profi Credit przegrywa kolejną sprawę. Sąd przychylił się do naszej argumentacji i wydał korzystny wyrok dla naszej Klientki. Kolejna wygrana sprawa i kolejna zadowolona Klientka. To jest właśnie to co napędza nas do działania, do pomocy w oddłużaniu!.

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Profi Credit przegrywa

Profi Credit przegrywa