RRM Limited przegrywa kolejną sprawę

RRM Limited to firma przejmująca na drodze cesji wierzytelności od chwilówek. Tym razem nakaz zapłaty na kwotę 4000 zł trafił do rąk Pani Justyny. Nasi prawnicy stają na wysokości zadania i skutecznie prowadzą proces oddłużeniowy. Póki co RRM Limited przegrywa z nami w sądzie i walczymy z kolejnymi zadłużeniami.

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: ok. 4000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Długi niszczą życie największego twardziela?

„Chcę zacząć prawdziwą walkę z moimi długami!” - takimi słowami zwróciła się do nas Pani Justyna, kiedy przyszła do naszej Kancelarii.

„Do tej pory myślałam, że mam wszystko pod kontrolą. Uważałam się za twardą, dobrze zorganizowaną i umiejącą sobie radzić osobą. Jakoś udawało mi się manewrować chwilówkami i spłacałam, przedłużałam, refinansowałam wszystko w terminie. Teraz widzę, że była to droga do nikąd. Bo z kilkutysięcznego długo zrobiło się ponad 40 tysięcy. Gdybym wcześniej obudziła się z tego letargu, zapewne zapomniałabym już o długach. A tak zabrnęłam tak daleko, że nie widzę już wyjścia z tej sytuacji. Nie mam już skąd brać pieniędzy na spłatę. Nie mam gdzie pożyczać. Może i dobrze bo zaprowadziło by mnie to do jeszcze większych długów. Zaczynają się opóźnienia w spłatach, zaczyna się windykacja, której strasznie się boję. Nie wiem co do nich mówić kiedy zadzwonią. Czy mam odbierać telefony czy nie?! Czy będą dzwonili do sąsiadów lub mojego zakładu pracy?! Strach jest ciągle ze mną. Ale i tak w moje głowie kłębią się myśli skąd wziąć pieniądze, jak je załatwić! To jest silniejsze ode mnie! Żyję bardzo skromnie. Czasami są dni, że praktycznie nic nie jem, bo nie mam za co kupić sobie nawet chleba. Wszystko co zarabiam przeznaczam na spłaty pożyczek. To one zdominowały całe moje życie. Nie wiem jak długo dam sobie z tym radę! Jestem na skraju załamania! Często zastanawiam się na jakim etapie byłoby moje życie, gdybym nie popełniła tych błędów.”

Kompleksowe oddłużanie ma sens

Po tych słowach nasz adwokat już wiedział, że przyjdzie nam się zmierzyć z długofalowym, kompleksowym oddłużaniem, które w tej sytuacji będzie miało sens. Załatwienie jednej czy dwóch spraw nie rozwiąże problemów Pani Justyny. Kilka dni analizowaliśmy dokumenty dostarczone do naszej Kancelarii, aby przedstawić efektywny plan oddłużeniowy. Kiedy Kobieta przyszła ponownie na umówione spotkanie, mecenas w dostępny sposób przedstawił nasze stanowisko i jakie działania planujemy podjąć. Wyjaśnił, że jest to żmudny proces, który może potrwać wiele miesięcy. Ale najważniejszy jest efekt końcowy czyli uwolnienie się od długów i możliwość rozpoczęcia nowego, spokojnego życia.  To tak jak by człowiek narodził  się drugi raz i może zacząć pisać swoje życie jeszcze na nowo, unikając błędów popełnionych w przeszłości. Pani Justyna zdecydował się na współpracę z naszą Kancelarią podpisując wymagane dokumenty. A my możemy przedstawić efekt jednej ze spraw, którą wygraliśmy dla naszej Klientki. Oddalone przez Sąd powództwo czyli topniejące zadłużenie.

RRM Limited przegrywa z nami w sądzie

Jeżeli masz problem ze spłatą zobowiązań finansowych, nie widzisz wyjścia z beznadziejnej sytuacji, długi nie dają Ci normalnie żyć, to pamiętaj, że nasza Kancelaria jest po to, aby Ci pomóc. Analiza dokumentów i przedstawienie planu działania może pokazać, że jest światło w tunelu, że jest rozwiązanie też dla Ciebie.

Dziś prezentujemy kolejny wyrok oddalający. RRM Limited przegrywa z nami w sądzie kolejny raz.

 Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy