Fundusz Kreos przegrał

Fundusz Kreos przegrał sprawę w sądzie

Fundusz Kreos uzyskał nakaz zapłaty na sumę ok. 3000,00 zł. Na szczęście Pan Paweł przyszedł po pomoc do naszej Kancelarii i powierzył nam prowadzenie swojej sprawy. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, wdaliśmy się w spór i wygraliśmy. Kolejne wygrana i kolejny oddłużony Klient!

Wierzyciel: Kreos NSFIZ
Wysokość długu: ok. 3000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:  Powództwo oddalone w całości

Kiedy przez długi zostajesz sam…

Kiedy nasz aplikant odebrał telefon, usłyszał w słuchawce stłumiony głos zrezygnowanego mężczyzny.

„Nie wiem czy jest jeszcze dla mnie jakaś szansa! Przez długi zostałem sam jak palec! Odsunęli się ode mnie koledzy, koleżanki, odeszła narzeczona. Siedzę w domu sam z ogromnym zadłużeniem. Kiedy miałem pieniądze kłębił się wokół mnie tłum, jak się okazało, niby przyjaciół. Byłem wtedy na topie. A i miłość, która miała być do końca życia, też okazała się złudna.” – mówił załamany mężczyzna.

„W pracy spędzam dużo czasu. Zarabiam tylko na długi. Oszczędzam na czym się tylko da. Ale i tak nie mogę sobie z tym wszystkim poradzić. Moja sytuacja jest beznadziejna. Chyba zostaje mi tylko jedno…”

Długi odbierają chęć życia!

Pan Paweł nie mógł myśleć o niczym innym jak tylko o długach i swojej beznadziejnej sytuacji. Nawet czytając w Internecie wyłuskiwał tylko informacje o zadłużeniu. Im więcej czytał tym bardziej się pogrążał i nabierał przeświadczenia, że nie ma już dla niego wyjścia. I właśnie to surfowanie nocami po Internecie, uratowało go przed targnięciem się na swoje życie. Trafił na Portal Dłużnika i w końcu zaczął czytać, że są jednak ludzie, którzy wychodzą z długów. Którym, dzięki pomocy naszych specjalistów, udaje oddalić się roszczenia na mniejsze i bardzo duże sumy. Wtedy zatliła się iskierka nadziei i postanowił do nas zadzwonić.

Fundusz Kreos przegrał

Nie mógł wykonać lepszego kroku. Natychmiast postanowiliśmy działać. Umówiliśmy się na spotkanie. Poprosiliśmy, aby Pan Paweł zabrał ze sobą wszystko co posiada w związku ze sprawami związanymi z pożyczkami. Tak też zrobił, kiedy przyszedł do naszej Kancelarii. Przyniósł pokaźną, wypchana dokumentami teczkę. Nasz adwokat usiadł razem z mężczyzną i na spokojnie zaczął przeglądać kartkę po kartce. Powoli wyłaniał się obraz znanej nam z doświadczenia spirali zadłużenia. My wiemy jak się zabrać do zatrzymania tego rolowania długu. Ale osoba zadłużona czuje się osaczona, zrezygnowana bo i przecież jeszcze windykacja też nie pozwala żyć. Nęka dziesiątkami telefonów, listów i nachodzeniem w domu i pracy.

Przedstawiliśmy jakie widzimy wyjście z sytuacji i jaki jest nasz plan działania. Pan Paweł podjął decyzję o współpracy. Jesteśmy już na półmetku wyprowadzania naszego Klienta z długów. Dzisiaj prezentujemy jedną z wygranych spraw. Fundusz Kreos przegrał jedną z tych spraw. Nasz Klient coraz wyżej nosi głowę i w jaśniejszych barwach zaczyna widzieć swoją przyszłość.

Jeżeli straciłeś nadzieję, że wyjdziesz z długów, skorzystaj z naszej konsultacji. Do niczego to nie zobowiązuje, a pomoże odnaleźć się w bałaganie jaki wniosło w twoje życie posiadanie zadłużenia. Polecamy skorzystać z naszych usług.

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Fundusz Kreos przegrał

Fundusz Kreos przegrał