Wygrana z Provident. Powództwo oddalone w całości

Mamy kolejny wyrok oddalający, tym razem wygrana z Provident. Sąd nie miał wątpliwości, że roszczenie wytoczone przez powoda nie zasługiwało na uwzględnienie. Naszym zdaniem i zdaniem sądu naliczone konsumentowi opłaty były całkowicie bezzasadne. 

Wierzyciel: Provident
Wysokość długu: ok. 4000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka pozabankowa

Pani Anna była przekonana, że niewielkie tygodniowe raty są całkowicie bezpieczne i bez problemu da sobie radę ze spłata kolejnej pożyczki, która przecież miała pomóc w spłacie wcześniejszych, na których widniały już zaległości. Gdy usiedliśmy w Kancelarii i zaczęliśmy rozmawiać okazało się, że kobieta kompletnie nie miała świadomości jak są w rzeczywistości warunki udzielonej pożyczek. To prawda, że raty są tygodniowe, tylko 4 raty w miesiącu dają już kwotę blisko 500 zł. Mając na uwadze niskie zarobki i inne zobowiązania, już wtedy, przy podpisywaniu umowy, powinna zapalić się czerwonka lampka w głowie naszej Klientki. Po drugie, od pożyczonych kilku tysięcy należy zwrócić ponad dwa razy tyle. To bardzo droga pożyczka.

Po krótkiej refleksji Pani Anna zrozumiała jak duży błąd popełniła zaciągając kolejną pożyczkę.

Wygrana z Provident

Pani Anna przyniosła ze sobą nakaz zapłaty, który odebrała kilka godzin wcześniej. Okazało się, że została pozwana na kwotę blisko 4000 zł. Prawdą jest, że nie spłaciła całej pożyczki, ale na pewno spłacony był kapitał plus część doliczonych kosztów.

Po analizie sprawy i dokumentów przyjęliśmy sprawę do prowadzenia. Sąd oddalił powództw Provident w całości.

Jest taka kancelaria oddłużeniowa

Jesteśmy skuteczni. Aż 70 – 80% przyjmowanych przez nas spraw procesowych kończy się wyrokiem oddalającym. Staramy się, żeby oferowana przez nas pomoc stała zawsze na najwyższym poziomie. Nawet jeżeli jednej, czy drugiej sprawy nie wygramy, bardzo zależy nam, żeby Klient który z nami współpracował miał poczucie, że zrobiliśmy absolutnie wszystko żeby pomóc…

Zaufanie jakim obdarzają nas Klienci jest dla nas bardzo ważne.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: