• Home
  • Aktualności
  • Skuteczne oddłużanie w praktyce, czyli wygrana sprawa z powództwa Funduszu GoDebt

Skuteczne oddłużanie w praktyce, czyli wygrana sprawa z powództwa Funduszu GoDebt

Prezentujemy skuteczne oddłużanie na przykładzie wygranej sprawy z Funduszem GoDebt, który przejmuje najróżniejsze długi od pierwotnych wierzycieli a następnie dochodzi ich w sądach. Tym razem do rąk naszego Klienta trafił nakaz zapłaty na kwotę 1813 zł. Kiedy adwokat z naszej Kancelarii podjął się obrony, decyzja sądu mogła być tylko jedna – oddalenie powództwa w całości! Wygraliśmy następną sprawę!

Wierzyciel: Fundusz GoDebt
Wysokość długu: 1813,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nakaz zapłaty zaskoczył naszego Klienta! Naszych prawników nie

Mamy następny przykład, że warto bronić się przed pozwami funduszy sekurytyzacyjnych i że istnieje coś takiego jak skuteczne oddłużanie. Nasz Klient został pozwany przez Fundusz GoDebt. Otrzymała nakaz zapłaty wydany w elektronicznym postępowaniu upominawczym.

Odebrałem nakaz zapłaty. Pozwał mnie jakiś fundusz. Pierwszy raz słyszę tę nazwę. Zupełnie nie wiem o co chodzi?

Jak wiele osób w takiej sytuacji na początku przeżył szok. Potem zaczął się zastanawiać co ma z tym zrobić. Jak się za to zabrać? Na szczęście nie schował nakazu zapłaty do szuflady, tylko nawiązał kontakt z naszą Kancelarią i postanowił powierzyć nam swoją sprawę. I to była najlepsza decyzja jaką mógł podjąć.

Skuteczne oddłużanie to jest to co robimy najlepiej!

Kiedy nasz adwokat przystąpił do analizy dokumentów od razu wychwycił nieścisłości, nie tylko w uzasadnieniu pozwu, ale również zwrócił uwagę na fakt, że twierdzenia GoDebt nie pokrywały się z dowodami jakie przedstawił nam Pan Ksawery. Wyłonił się klarowny obraz sprawy. Pozostało już tylko napisać sprzeciw i czekać na dalszy rozwój sytuacji. Po przekazaniu sprawy do Sądu Rejonowego, podjęliśmy się obrony procesowej, która przyniosła oczekiwane rezultaty. Sąd podzielił nasze stanowisko i oddalił powództwo w całości, dodatkowo obciążając powoda wszelkimi kosztami związanymi z procesem.

Po raz kolejny udowodniliśmy, że trzeba wnosić sprzeciw od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym i że skuteczne oddłużanie rzeczywiście istnieje. Nie jest istotne czy dochodzona kwota to kilka czy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Skoro jest już nakaz, sprawa trafiła do sądu, trzeba się bronić przed roszczeniami. Jak pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie, wiele z nich jest niezasadnych lub przedawnionych. Bardzo ważne: sprzeciw musi być wniesiony w terminie 14 dni od otrzymania nakazu zapłaty! Cieszy nas fakt, że coraz większa liczba osób borykających się z długami ma tego świadomość i decyduje się na powierzanie prowadzenia swoich spraw profesjonalistom.

Jesteśmy, aby pomagać w wyjściu z długów

Jesteś w podobnej sytuacji? Zostałeś pozwany przez fundusz sekurytyzacyjny? Nie wiesz kto cię pozywa? Ktoś wykupił Twój dług? Suma odsetek jest wyższa niż kwota samego długu? Zwróć się do nas! Przeanalizujemy Twoją sprawę i na pewno znajdziemy sensowne rozwiązanie. Nasi prawnicy, radcy prawni, aplikanci poprowadzą wszystko od początku do końca.

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: