• Home
  • Aktualności
  • Fundusz KREOS nie uznał przegranej i składa apelację. Walczymy do końca i wygraliśmy!

Fundusz KREOS nie uznał przegranej i składa apelację. Walczymy do końca i wygraliśmy!

Fundusz KREOS przejął zadłużenie naszego Klienta na kwotę blisko 4500,00 zł. Po wydaniu przez sąd I instancji wyroku oddalającego powód nie zgodził się z wyrokiem i wniósł apelację. Nasz adwokat walczył do końca i wynik nas nie zaskakuje. Sąd oddalił apelację! A my cieszymy się, że mamy na swoim koncie następną wygraną sprawę i kolejnego zadowolonego Klienta!

Wierzyciel: Fundusz KREOS
Wysokość długu: ok. 4500,00 zł
Zadanie: Apelacja, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Apelacja oddalona w całości

Czym jest spirala zadłużenia?

Zewsząd bombardują nas reklamy pożyczek bez BIK, bez zaświadczeń, dla każdego, bez poręczycieli i dochodów. Myśląc racjonalnie powinniśmy trzymać się z dala od tego typu ofert. Ale co zrobić kiedy brakuje na jedzenie, czynsz, leki a nasze dochody są zbyt niskie, aby zaciągnąć kredyt w banku? Wtedy, nie myśląc o konsekwencjach decydujemy się na taką pożyczkę. Potem bierzemy następną, aby spłacić tą pierwszą, bo przecież nie mamy pieniędzy. I ta sytuacja powtarza się co miesiąc, generując coraz większe zadłużenie. W końcu z jednej chwilówki robi się kilkanaście lub kilkadziesiąt. Zostajemy postawieni pod ścianą. Już nikt nie chce nam pożyczyć więcej pieniędzy. Wsiedliśmy na karuzelę finansową ,z której w żaden sposób nie możemy wysiąść! Kręci się coraz szybciej i nie chce się zatrzymać! Myślimy- to już koniec! Jeżeli poddamy się, to przepadamy z kretesem. Kiedy zaczniemy szukać pomocy to okaże się, że jest jednak szansa na wyjście z tej, tak destrukcyjnej sytuacji.

Fundusz KREOS i kompleksowa pomoc prawna

Właśnie w takiej tragicznej sytuacji znalazła się Pani Iwona. Kiedy zadzwoniła do naszej Kancelarii nie widziała już dla siebie żadnej szansy. Była tak zrezygnowana i załamana, że myślała o najgorszym. Przy życiu trzymały ją tylko dzieci. „Przecież nie mogę ich zostawić z takimi długami. To są moje długi. Synowie niczemu nie są winni. Nawet nie zdawali sobie sprawy, że wpadłam w taką pętlę zadłużenia. Muszę coś zrobić, aby uwolnić siebie i dzieci od tego”- mówiła. „Tak dużo czytałam o tym jak wyciągacie ludzi z długów. Czy możecie mi pomóc?!”

Ponieważ nie boimy się wyzwań, poprosiliśmy o przesłanie szczegółowego zestawienia wszystkich zaciągniętych zobowiązań według określonego schematu. Nasi prawnicy musieli dokładnie wszystko przeanalizować i zastanowić się w jaki sposób, sensownie przeprowadzić proces oddłużania. Uprzedziliśmy naszą Klientkę, że będzie to żmudny, długotrwały proces i musi uzbroić się w cierpliwość. Pani Iwonie został przydzielony indywidualny opiekun, do którego będzie mogła zwracać się w każdej chwili, kiedy pojawią się jakieś wątpliwości i pytania.

Przedstawiamy wynik pracy naszych specjalistów. Tym razem naszym przeciwnikiem procesowym był Fundusz KREOS. Wygraliśmy apelację na ponad 4500 zł. Jeden z wielu kroków na drodze prowadzącej do oddłużenia i zwrócenia wolności naszej Klientce!

Konsultacja prawna

Straciłeś nadzieję, że wyjdziesz z długów? Polecamy skorzystać z naszej konsultacji. Do niczego to Państwa nie zobowiązuje, a pomoże zrozumieć zaistniałą sytuacje. Jeśli jednak nie wiedzą Państwo co dalej można zrobić, polecamy skorzystać z naszych usług.

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: