• Home
  • Chwilówki
  • Windykacja Profi Credit – udało nam się zapobiec tragedii! Zadłużenie Klienta przestało istnieć
Windykacja z Profi Credit

Windykacja Profi Credit – udało nam się zapobiec tragedii! Zadłużenie Klienta przestało istnieć

Windykacja Profi Credit, czyli jedna z najgorszych o jakich słyszeliśmy! Dziś przedstawiamy kolejną sprawę, która może posłużyć jako dowód na to, że mimo wszystko warto odczekać, aż sprawa trafi do sądu.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 9917,54 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

 Miła obsługa w parabanku

„Dzień dobry. Przeanalizowaliśmy pana wniosek i przygotowaliśmy dla pana bardzo korzystną ofertę” – tymi słowami przedstawiciel w parabanku przywitał naszego Klienta.

Pan Juliusz postanowił skorzystać z oferty szybkiej pożyczki. Przeanalizował kilka ofert w Internecie i skuszony jedną z nich, skontaktował się z pożyczkodawcą. Na stronie wypełnił formularz i czekał na decyzję. Gdy skontaktował się z nim konsultant, pan Juliusz postanowił osobiście zjawić się w biurze firmy i podpisać umowę.

Rozmowa z konsultantem przebiegała bardzo dobrze. Mężczyzna otrzymał plik dokumentów i dokładnie zaczął je czytać. W międzyczasie uprzejma obsługa dopytywała mężczyznę o kilka dodatkowych rzeczy i odnotowywała jego odpowiedzi. W końcu, po pewnym czasie mężczyzna zadowolony wyszedł z biura. Otrzymał pożyczkę.

Windykacja Profi Credit

Niestety sprawy szybko się zmieniły. Po dwóch niezapłaconych w terminie ratach, niemal natychmiast rozpoczęła się windykacja i telefony: w dzień i w nocy ktoś dzwonił, a gdy pan Juliusz odbierał telefon – rozłączał się. Później zaczął otrzymywać listy z pogróżkami. Jego skrzynka była lawinowo zasypywana anonimowymi listami, w których straszono go. Mimo, że osobiście nikt nie nachodził pan Juliusza, to mężczyzna czuł się prześladowany i zastraszany. Każdego dnia bał się otworzyć skrzynkę na listy. Z opowieści naszego Klienta wiemy, że bał się również tego, że w którymś momencie sąsiedzi zaczną być informowani o jego długu. Mężczyzna był na skraju wytrzymania nerwowego. Przestał jeść i miał napady lęku. Gdyby nie pomoc rodziny, która w końcu dowiedziała się o sprawie, możliwe, że doszłoby do tragedii.

Pomagamy w wychodzeniu z długów

Pan Juliusz skontaktował się z nami wypełniając formularz na naszym Portalu Dłużnika. W wiadomości napisał kiedy wziął pożyczkę, w jakiej firmie i co zaczęło się dziać, gdy spóźnił się ze spłatą dosłownie dwóch rat. Sprawa trafiła już do sądu i właśnie odebrał nakaz zapłaty.

Zadzwoniliśmy do niego i wyjaśniliśmy jak działają parabanki. Niektóre firmy są skore do negocjacji, ale większość niestety rozpoczyna działania windykacyjne, a windykacja z Profi Credit należy do tych najgorszych!

Po dokładnym wyjaśnieniu w jaki sposób jesteśmy w stanie pomóc panu Juliuszowi, podpisaliśmy z nim umowę i otrzymaliśmy pełnomocnictwo. Sąd przyznał nam rację i oddalił powództwo w całości.

Chętnie odpowiemy jak możemy Tobie pomóc. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do nas.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: