Obrona dłużnika stanowi dla nas priorytet! Przedstawiamy kolejną wygraną sprawę

Obrona dłużnika jest dla nas najważniejsza. Nie możemy przejść obojętnie obok bezzasadnych roszczeń i nieszczęścia dłużników! DeltaWise OU pozwało naszego Klienta, ale nasza Kancelaria udowodniła, że roszczenie było bezzasadne. Powództwo zostało oddalone w całości!

Wierzyciel: DeltaWise OU
Wysokość długu: 3874,90 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka w firmie chwilówkowej

Naszą kancelarię odwiedził pan Stefan.

„Gdy na mojej drodze pojawiają się kłopoty, lubię natychmiast je rozwiązywać. Skorzystałem z pożyczki, bo chciałem zakupić sprzęt do mojej firmy. Moim zdaniem pożyczkę spłaciłem w całości, a nawet jest nadpłata którą powinni mi zwrócić. I teraz okazuje się, że mam teraz sprawę w sądzie z firmą DeltaWise. Proszę o pomoc” – napisał w wiadomości pan Stefan.

Zaprosiliśmy mężczyznę na spotkanie w siedzibie naszej Kancelarii. Omówiliśmy szczegóły sprawy.

Obrona dłużnika

Cel jaki obrała nasza kancelaria to obrona dłużnika. Pragniemy udowadniać, że z zadłużeniami da się walczyć. Odebranie nakazu zapłaty nie musi oznaczać komornika. Wbrew pozorom to dobry moment, żeby szybko i skutecznie wyjść z długów. Dzięki naszym prawnikom można podnieść zarzuty i wygrać sprawę!

Wyrok jaki zapadł w sprawie pana Stefana był w pełni satysfakcjonujący – Sąd zgodził się z naszym adwokatem i oddalił powództwo w całości.

Co to oznacza? Kwota na ponad 3500 zł przestała istnieć. Warto wspomnieć, że sąd kosztami postępowania obciążył DeltaWise OU. Ta kwota także pozostanie w kieszeni naszego Klienta.

Warto szukać pomocy

Gdyby pan Stefan nie bronił się przed nakazem zapłaty, sprawa na pewno nie miałaby takiego zakończenia. Podkreślamy, że na wniesienie sprzeciwu od nakazu zapłaty zawsze jest 14 dni od doręczenia przesyłki z sądu. Nie ma co czekać, aż sprawa zejdzie na zły tor.

Jeśli pragną Państwo dowiedzieć się na jakich warunkach współpracujemy z Klientami wystarczy zadzwonić na wskazany poniżej numer lub napisać email.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy