• Home
  • Chwilówki
  • Weksel z Profi Credit, czyli jak doprowadziliśmy do pozytywnego wyroku oddalającego powództwo

Weksel z Profi Credit, czyli jak doprowadziliśmy do pozytywnego wyroku oddalającego powództwo

Weksel Profi Credit –ile jeszcze razy będziemy z tym walczyć?! Nasz Klient odebrał sądowy nakaz zapłaty i od razu skontaktował się z naszą Kancelarią. Wnieśliśmy skuteczne zarzuty i wdaliśmy się w spór. Sąd częściowo oddalił powództwo zasądzając kwotę tytułem dopłaty do niespłaconego kapitału pożyczki.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 9867,42 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone powyżej niespłaconego kapitału

Skuteczne oddłużanie – znów weksel Profi Credit w roli głównej

To już kolejna sprawa, którą poprowadziliśmy dla pana Józefa. Mężczyzna bardzo cenił sobie skuteczność naszej Kancelarii, więc i tym razem powierzył nam swoją sprawę.

”To jest moja piąta i na szczęście ostatnia sprawa, którą chcę oddać w Wasze ręce. Dzięki pomocy kancelarii zakończę najgorszy rozdział w moim życiu! Będę Wam dozgonnie wdzięczny, jak będę mógł znowu spokojnie żyć. Obiecuję, że nigdy więcej nie skorzystam z chwilówek!”- tymi słowami przywitał się z nami pan Józef, kiedy pojawił się u nas z dokumentami.

Warto wspomnieć, że cztery wcześniejsze sprawy zakończyły się wyrokami oddalającymi w całości. Ta sprawa była ostatnia, najświeższa ze wszystkich zaciągniętych więc nie został spłacony w całości kapitał.

Analiza dokumentów to podstawa

Nieważne czy z danym podmiotem procesujemy się pierwszy raz czy setny. Nie zaczynamy pracy bez bardzo dokładnej analizy dokumentów. Jak to się mówi – diabeł tkwi w szczegółach! Dlatego nasi prawnicy kładą szczególny nacisk na tę część, przygotowując się do wnoszenia sprzeciwu, zarzutów czy argumentów używanych w dalszej części postępowania procesowego. Działają ze szczególną uwagą i starannością. A wszystko dla dobra naszych Klientów, których los nie jest nam obojętny. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że najmniejszy błąd może zaważyć na wyroku. Robimy wszystko, aby zawsze stanąć na wysokości zleconego zadania.

Długi nie są wieczne! Można z nimi walczyć!

Udowadniamy to każdego dnia, broniąc naszych Klientów przed często nieuzasadnionymi, wygórowanymi, przedawnionymi roszczeniami. Prowadzimy negocjacje z wierzycielami. Obniżamy raty kredytów, odzyskujemy ubezpieczenia. A wszystko po to, aby uwalniać Państwa od długów i kłopotów z nimi związanych. Nie ważne, czy ktoś mieszka na drugim końcu Polski. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli również pomóc na odległość.

Skontaktować się z nami można na różne sposoby (telefonicznie, mailowo, przez stronę na Facebooku i formularz z naszego Portalu) bez konieczności osobistej wizyty w naszej siedzibie w Łodzi.

Jesteśmy otwarci na wszelkie dostępne formy komunikacji.

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: