Oddalone powództwo PRESCO. Po naszej obronie kwota zadłużenia zniknęła!

Oddalone powództwo – tak brzmiał wyrok w sprawie PRESCO. Dzięki naszej szybkiej interwencji skutecznie reprezentowaliśmy kolejnego Klienta. 

Wierzyciel: PRESCO Investment I NSFIZ
Wysokość długu: 6492,58 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Przedawnione zadłużenie

Przez ostatnie lata coraz więcej spraw, które do nas trafia, dotyczy przedawnionego zadłużenia. Firmy windykacyjne, czyli sekurytyzacyjne fundusze inwestycyjne zamknięte, lawinowo dokonują zakupu długów. Skupują je np. od banków wierzytelności, gdzie mogą przebierać w „ofertach”.
Brzmi to strasznie, ale niestety tak się dzieje.

Na całe szczęście wiele z tych sprawa, które kierowane są na drogę postępowania sądowego, może być do wygrania.

Nasza kancelaria chętnie pomoże

Sprawa naszego Klienta zbyt długo się ciągnęła. Dopiero przyparty do muru mężczyzna postanowił poszukać rozwiązania w swojej sprawie.

„Według tego, co wyczytałem w Internecie, moje zadłużenie przedawniło się jakieś 3 lata temu. Dlatego nie rozumiem zaistniałej sprawy. Notorycznie wydzwania do mnie windykacja i nakazuje mi oddać pieniądze. Szczerze to nie sądziłem, że zwykły telefon może być tak uciążliwy. Mam dość jego dźwięku! Nie jestem w stanie już wytrzymać psychicznie tych chorych gierek. Pomóżcie, bo chyba jestem krok od szaleństwa!” – pisał w mailu pan Piotr.

Powództwo oddalone w całości!

W odpowiedzi na wiadomość pana Piotra poprosiliśmy go, aby dostarczył nam potrzebne dokumenty. Uprzedziliśmy, że zanim rozpoczniemy obronę musimy podpisać umowę i otrzymać od niego pełnomocnictwo. Następnie otrzymaliśmy od naszego Klienta dokumenty. Dzięki nim zapoznaliśmy się ze sprawą i wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty.

Na całe szczęście sprawa obyła się bez walki. Sąd rozpoznał sprawę i oddalił powództwo w całości. Wszystkie nasze zarzuty okazały się celne. Kosztami procesu oczywiście został obciążony powód (PRESCO).

Chcesz dowiedzieć się, czy jesteśmy w stanie pomóc również Tobie?

Napisz lub zadzwoń do nas.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: