Walka z Profi Credit, który wniósł apelację od wyroku. Apelacja oddalona w całości

Sąd Rejonowy I instancji wydał wyrok korzystny dla naszego Klienta, niestety pozywający miał inne zdanie. Powód złożył apelację, a to oznacza, że walka z Profi Credit wciąż trwała. Ostatecznie sprawę wygrała nasza Kancelaria! Sąd II instancji zasądził do kwoty niespłaconego kapitału.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 16977,61 zł
Zadanie: Obrona procesowa w II instancji
Uzyskany efekt: Oddalenie apelacji

Walka z Profi Credit 

Podczas rozmowy telefonicznej pan Adam mówił:

„Dzwonię do Państwa, bo syn mi kazał. Osobiście nie do końca wierzę, że coś z moim długiem uda się zrobić. Pewnie i tak dojdzie do tego, że będę musiał to wszystko zapłacić, bo inaczej komornik wejdzie do mojego domu! Przez telefon windykator wykrzyczał, że ma nakaz zapłaty i od tej chwili może wszystko. Nie mam już siły z nimi walczyć, a dopiero co pozbierałem się po zawale serca. Może powinienem sprzedać samochód  i zapłacić im, by wreszcie mieć święty spokój”.

O to właśnie chodzi windykacji – aby doprowadzić dłużnika do takiego stanu, by zdecydował się zapłacić im żądane pieniądze. Na szczęście o całej sprawie dowiedział się syn pana Adama, który powiedział im stanowcze NIE! Odnalazł nasz numer telefonu i zadzwonił. Na czas!

Warto walczyć o swoje

Stan psychiczny pana Adama był bardzo zły. Windykator pozbawił go wszelkiej nadziei na to, by szukać rozwiązania. Dobrze, że mężczyzna nie był sam i czuwał nad nim jego syn.

Działania naszej kancelarii są pozbawione emocji, na wszystko patrzymy obiektywnie. Dzięki temu nie frustrujemy się, patrzymy racjonalnie, a nie impulsywnie. Tutaj potrzebny jest: rozsądek, wiedza, umiejętności i ukierunkowane kompetencje. Znajomość prawa i jego zawiłości.

Pomagamy w oddłużaniu!

Kiedy otrzymacie Państwo nakaz zapłaty pamiętajcie, że trzeba sprawdzić czy powód, który Was pozwał dochodzi uzasadnionych roszczeń. Czy roszczenie rzeczywiście istnieje. Jeśli nie wiecie jak się do tego zabrać, skontaktujcie się z nami.

W przypadku naszego Klienta okazało się, że żądana kwota w pozwie miała się nijak do tego co prawomocnym wyrokiem zasądził Sąd. Sąd zasądził do kwoty niespłaconego kapitału, czyli blisko 14 000 zł plus koszty procesu i odsetki zostały w kieszeni naszego Klienta.

Jeżeli odebrałeś nakaz zapłaty. Masz problemy ze spłatą zobowiązań finansowych to pamiętaj, że nasza kancelaria służy pomocą. Nie przejdziemy obok Twojej sprawy obojętnie! Nasi prawnicy zrobią wszystko aby pomóc!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@new.portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy