• Home
  • Chwilówki
  • Walka z Profi Credit, który wniósł apelację od wyroku. Apelacja oddalona w całości

Walka z Profi Credit, który wniósł apelację od wyroku. Apelacja oddalona w całości

Sąd Rejonowy I instancji wydał wyrok korzystny dla naszego Klienta, niestety pozywający miał inne zdanie. Powód złożył apelację, a to oznacza, że walka z Profi Credit wciąż trwała. Ostatecznie sprawę wygrała nasza Kancelaria! Sąd II instancji zasądził do kwoty niespłaconego kapitału.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 16977,61 zł
Zadanie: Obrona procesowa w II instancji
Uzyskany efekt: Oddalenie apelacji

Walka z Profi Credit 

Podczas rozmowy telefonicznej pan Adam mówił:

„Dzwonię do Państwa, bo syn mi kazał. Osobiście nie do końca wierzę, że coś z moim długiem uda się zrobić. Pewnie i tak dojdzie do tego, że będę musiał to wszystko zapłacić, bo inaczej komornik wejdzie do mojego domu! Przez telefon windykator wykrzyczał, że ma nakaz zapłaty i od tej chwili może wszystko. Nie mam już siły z nimi walczyć, a dopiero co pozbierałem się po zawale serca. Może powinienem sprzedać samochód  i zapłacić im, by wreszcie mieć święty spokój”.

O to właśnie chodzi windykacji – aby doprowadzić dłużnika do takiego stanu, by zdecydował się zapłacić im żądane pieniądze. Na szczęście o całej sprawie dowiedział się syn pana Adama, który powiedział im stanowcze NIE! Odnalazł nasz numer telefonu i zadzwonił. Na czas!

Warto walczyć o swoje

Stan psychiczny pana Adama był bardzo zły. Windykator pozbawił go wszelkiej nadziei na to, by szukać rozwiązania. Dobrze, że mężczyzna nie był sam i czuwał nad nim jego syn.

Działania naszej kancelarii są pozbawione emocji, na wszystko patrzymy obiektywnie. Dzięki temu nie frustrujemy się, patrzymy racjonalnie, a nie impulsywnie. Tutaj potrzebny jest: rozsądek, wiedza, umiejętności i ukierunkowane kompetencje. Znajomość prawa i jego zawiłości.

Pomagamy w oddłużaniu!

Kiedy otrzymacie Państwo nakaz zapłaty pamiętajcie, że trzeba sprawdzić czy powód, który Was pozwał dochodzi uzasadnionych roszczeń. Czy roszczenie rzeczywiście istnieje. Jeśli nie wiecie jak się do tego zabrać, skontaktujcie się z nami.

W przypadku naszego Klienta okazało się, że żądana kwota w pozwie miała się nijak do tego co prawomocnym wyrokiem zasądził Sąd. Sąd zasądził do kwoty niespłaconego kapitału, czyli blisko 14 000 zł plus koszty procesu i odsetki zostały w kieszeni naszego Klienta.

Jeżeli odebrałeś nakaz zapłaty. Masz problemy ze spłatą zobowiązań finansowych to pamiętaj, że nasza kancelaria służy pomocą. Nie przejdziemy obok Twojej sprawy obojętnie! Nasi prawnicy zrobią wszystko aby pomóc!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: