Umorzenia postępowań w sprawach z: Aasa, Duo Finance, Getin Noble Bank, Altus NSFIZ, Open Finance

W sprawach które prowadzimy często sądy umarzają postępowania na skutek cofnięcia pozwu, albo wobec nieuzupełnienia braków pozwu. Zazwyczaj nie pokazujemy tych spraw, mimo że dla pozwanego jest to oczywiście pozytywne rozstrzygnięcie w sprawie. Umorzenie to przecież brak nakazu, brak kosztów procesu, a przede wszystkim brak komornika. Dziś prezentujemy umorzenia z powództw: Umorzenia postępowań w sprawach z: Aasa, Duo Finance, Getin Noble Bank, Altus NSFIZ, Open Finance

Wierzyciel: Aasa, Duo Finance, Getin Noble Bank, Altus NSFIZ, Open Finance
Wysokość długu: 3733,58 zł, 5433,25 zł, 2545,96 zł, 3345,06 zł, 1282,68 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Postępowanie umorzone

Chwilówki, kredyty…

Wszystkich naszych Klientów, którzy trafiają do naszej kancelarii (bez znaczenia jest to czy napiszą do nas, przyjadą osobiście lub zadzwonią) łączy jedno – zaciągnięta pożyczka lub kredyt, który przerodził się w zadłużenie.

W wielu przypadkach sprawy przybrały zły obrót, gdy pożyczkobiorcy nie byli w stanie na czas oddać zadłużenia. Niektórzy nie spłacili kilku rat, a inni dosłownie spóźnili się ze spłatą kilka dni. Skutek niestety był taki sam – zaczęły być doliczane dodatkowe koszty, aż któregoś dnia powód skierował swoją sprawę do sądu, najczęściej do EPU, czyli elektronicznego postępowania upominawczego. Następnie z E-Sądu został wydał nakaz zapłaty. Potem, przeważnie nasza kancelaria wkraczała do gry!

Kancelaria, która pomaga wyjść z długów

Na szczęście, każdy z pozwanych skontaktował się z naszą kancelarią. Niektórzy przyszli osobiście prosić o pomoc, inni skontaktowali się z nami telefonicznie, by następnie postępować według naszych wskazówek. Mimo, iż do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, to nasze oddłużanie wygląda bardzo podobnie – prosimy o wszystkie dokumenty związane z pożyczką oraz każde pismo, które może nam pomóc w sprawie. Czasami nawet SMSy z windykacji są źródłem dowodów.

Każdej pozwanej osobie radzimy nie wchodzić w żadne spory z pożyczkodawcą, nie przystawać na ugody i absolutnie nie wpłacać żadnych pieniędzy! Jedyne co mogą zrobić (oczywiście wiemy, że jest to trudne) to uzbroić się w cierpliwość. Czas niestety nie jest tutaj naszym sprzymierzeńcem, ponieważ sprawy mogą toczyć się nawet kilka miesięcy.

Umorzenia postępowań w sprawach z: Aasa, Duo Finance, Getin Noble Bank, Altus NSFIZ, Open Finance

Gdy do obrony przystąpiła nasza kancelaria – zaskarżyliśmy sprzeciwem nakaz zapłaty, a powód został wezwany do uzupełnienia braków formalnych pozwu i uzupełnienia dowodów.

W przypadku Aasa S.A., Duo Finance, Getin Noble Bank, Altus NSFIZ oraz Open Finance, nasi adwokaci udowodnili, że pozew został skierowany bezpodstawnie. Sąd wezwał każdego z powodów do uzupełnienia ich. W niektórych pozwach brakowało podpisu pełnomocnika, a w innych nie było np. dokumentów związanych z cesją. Ponieważ żaden z powodów przez dwa tygodnie nie uzupełnił braków, Sąd umorzył postępowanie w każdej zamieszczonej tutaj sprawie.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy