• Home
  • Chwilówki
  • Bezprawna windykacja trwała wiele tygodni. Po długu dziś nie został żaden ślad

Bezprawna windykacja trwała wiele tygodni. Po długu dziś nie został żaden ślad

Bezprawna windykacja trwała kilka tygodni. Gdy do naszej Kancelarii zgłosił się pan Witold, był jeszcze czas na wniesienie sprzeciwu od nakazu. Szybka reakcja pozwoliła na szybką obronę. Skuteczną!

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 13367,56 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Szybka pożyczka

Reklamy firm pozabankowych pojawiają się już wszędzie. I chociaż byśmy chcieli, to nic na to nie zaradzimy. Oferty szybkich pożyczek są na przystankach, w środkach komunikacji miejskiej, na słupach ogłoszeniowych. Dodatkowo idąc ulicą, możemy otrzymać ulotkę z ciekawą ofertą pożyczki finansowej. I jak tu się nie złamać, gdy wytłuszczonym drukiem możemy przeczytać: „pożyczka bez prowizji”, „gdy nie będziesz mieć na spłatę, obniżymy ratę pożyczki”.

Nasz Klient odnalazł Profi Credit przez Internet, gdy przeglądał stronę z wiadomościami lokalnymi. Przeczytał i postanowił sprawdzić jak wygląda współpraca z pożyczkodawcą. Po kilku minutach na jego konto wpłynęły pieniądze. Maszyna ruszyła…

Bezprawna windykacja

Do momentu wzięcia pożyczki wszystko przebiegało normalnie. Problemy zaczęły pojawiać się każdego końca miesiąca, gdy zaczynało się uporczywe przypominanie panu Witoldowi o zbliżającym się terminie zapłaty. Gdy któregoś dnia mężczyzna zapomniał dokonać wpłaty, rozpoczęła się bezprawna windykacja. Każdego dnia przed jego domem przychodziło dwóch mężczyzn. Nic oni nie robili, po prostu stali i obserwowali pana Witolda. Ale to już oddziaływało negatywnie na mężczyznę. Zaczął czuć się osaczany. Uporczywe telefony wydzwaniały dniami i nocami. Poszkodowany nie wiedział jak może temu zaradzić. Próby negocjacji z pożyczkodawcą nic do sprawy nie wnosiły.

A wiecie co było najlepsze? Tego długu nie było co wyrokiem stwierdził sąd!! O tym kilka słów poniżej…

Sprzeciw od nakazu zapłaty

Nasz Klient skontaktował się z nami po otrzymaniu sądowego nakazu zapłaty. Dzięki jego szybkiej reakcji, mieliśmy 13 dni na wniesienie zarzutów od nakazu zapłaty. Krok po kroku przeanalizowaliśmy wszystkie dokumenty, podliczyliśmy kwoty i dowiedzieliśmy się jaka była podstawa dochodzonej pozwem kwoty. Pożyczkodawca doliczył bezzasadne koszty koszty. Sąd zgodził się z naszym adwokatem, który był pełnomocnikiem pana Witolda. Sprawa zakończyła się ogromnym sukcesem, ponieważ ponad 13 tysięcy złotych upadło w całości.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: