Powództwo oddalone w całości! Sprawę przegrywa kolejny podmiot wtórny

Powództwo oddalone w całości. Skutecznie poprowadziliśmy kolejną sprawę z MDP Finance. Zaczęliśmy od analizy dokumentów, a na koniec złożyliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Sąd był tego samego zdania co my!

Wierzyciel: MDP Finance
Wysokość długu: 5549,91 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

To miała być bezproblemowa pożyczka

Pieniądze, które pożyczyła pani Dorota miały pomóc stanąć jej na nogi. Po kilkumiesięcznym bezrobociu, kobieta postanowiła zaryzykować i otworzyć swój biznes. Niestety wydarzyły się sprawy, nad którymi nie miała wpływu. Najzwyczajniej w świecie dostawca ją oszukał, a pieniądze przepadły. Kobieta natychmiast musiała ratować się z sytuacji, ale nie miała na to wystarczającej sumy. Wpadła na pomysł zaczerpnięcia pożyczki w parabanku.

„Myślałam, że szybko zacznę zarabiać pieniądze i jakoś dług oddam” – pisała na naszym portalu społecznościowym pani Dorota.

Niestety następstwa tej pożyczki, mogłyby trwać latami. Na szczęście zrozpaczona kobieta w porę do nas napisała!

Powództwo oddalone w całości

Dzięki naszej wiedzy, udało nam się wygrać kolejną sprawę. Szybko rozpoczęliśmy proces oddłużania. Otrzymaliśmy dokumenty, które bardzo dokładnie przeanalizowaliśmy. Następnie wiedząc już na czym opiera się powództwo, przystąpiliśmy do działania. Zależało nam, aby w szybkim tempie wygrać sprawę. Nie chcieliśmy, aby sprawa ciągnęła się miesiącami. Na szczęście nasze stanowisko było bardzo mocne. Sąd oddalił powództwo w całości. A sam powód nie pisnął ani słowem!

Im szybciej zaczniesz działać, tym większe szanse na pozbycie się długu

Zdajemy sobie sprawę, że posiadanie długów może wpływać na wiele aspektów życia. Samopoczucie spada, brakuje motywacji działania, może pojawiać się chandra, osłabienie a nawet depresja. Czy warto tak się zamartwiać? Oczywiście zdajemy sobie sprawę jak ciężko musi być, gdy non stop dzwoni telefon, do drzwi dobija się windykacja, czy komornik. Do tego pojawia się często także uczucie wstydu…

Dlatego prosimy – nie czekajcie, aż będzie za późno. Naprawdę, z zadłużeniami można walczyć. Wygrane przez nas sprawy są tego dowodem. Pragniemy pomóc, aby Państwa życie znów wróciło do normy!

Jeśli chcesz powierzyć nam swoją sprawę, śmiało, czekamy.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy