Oddłużanie na przykładzie sprawy Pana Bartłomieja

Jak wygląda oddłużanie w praktyce? Właśnie tak. Wniesione przez nas zarzuty od nakazu zapłaty okazały się trafione punkt. Sąd mógł zrobić tylko jedno – oddalić powództwo w całości! Inaczej mówiąc ten temat mamy z głowy!

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 9760,54 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka w Profi Credit

Pan Bartek skorzystał z pożyczki w Profi Credit. Niestety sam nigdy wcześniej o tej firmie nie słyszał. Najzwyczajniej w świecie wpisał w wyszukiwarkę słowa związane z pożyczką i jedną z firm, która się pojawiła, była właśnie ta.

„Mam do siebie ogromne pretensje, ale czasu nie cofnę…” – mówił mężczyzna.

Pożyczki pozabankowe to zazwyczaj proszenie się o kłopoty

Uspokoiliśmy pana Bartka, niesłusznie czuł się winny. Nie ma przecież nic złego w tym, że podjął decyzję o zaciągnięciu pożyczki. Widocznie w tamtym czasie była mu ona niezbędna. Co najwyżej może sobie wypominać, ze zrobił to zbyt pochopnie choć wiadomo przecież, że nikt nie chce nie spłacać zobowiązań. Wiadomo, że nie myślimy o tym co się w życiu może wydarzyć, że nie będziemy w stanie spłacać zobowiązań. Ważne natomiast, żeby w przypadku wypowiedzenia umowy pożyczki lub skierowania sprawy do sądu podjąć właściwe kroki. W tym przypadku wiedzieliśmy, że koszty pożyczki dochodzone przez Profi Credit były nieuzasadnione i całkowicie wyssane z palca. Dał temu wyraz sąd oddalając powództwo w całości.

Oddłużanie naszego Klienta

Gdy pan Bartek powierzył nam swoją sprawę, oczekiwał dobrego zakończenia. I słusznie! Nasza kancelaria wniosła skuteczny zarzuty od nakazu zapłaty i udowodniła bezzasadność dochodzonego pozwem roszczenia. Pożyczkodawca przegrał sprawę. Zdaniem sądu Pan Bartek w całości wywiązał się z umowy. Sąd w uzasadnieniu nie pozostawił suchej nitki na umowie zawartej przez Pana Bartka.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@new.portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy