Oddłużanie na przykładzie sprawy Pana Bartłomieja

Jak wygląda oddłużanie w praktyce? Właśnie tak. Wniesione przez nas zarzuty od nakazu zapłaty okazały się trafione punkt. Sąd mógł zrobić tylko jedno – oddalić powództwo w całości! Inaczej mówiąc ten temat mamy z głowy!

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 9760,54 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka w Profi Credit

Pan Bartek skorzystał z pożyczki w Profi Credit. Niestety sam nigdy wcześniej o tej firmie nie słyszał. Najzwyczajniej w świecie wpisał w wyszukiwarkę słowa związane z pożyczką i jedną z firm, która się pojawiła, była właśnie ta.

„Mam do siebie ogromne pretensje, ale czasu nie cofnę…” – mówił mężczyzna.

Pożyczki pozabankowe to zazwyczaj proszenie się o kłopoty

Uspokoiliśmy pana Bartka, niesłusznie czuł się winny. Nie ma przecież nic złego w tym, że podjął decyzję o zaciągnięciu pożyczki. Widocznie w tamtym czasie była mu ona niezbędna. Co najwyżej może sobie wypominać, ze zrobił to zbyt pochopnie choć wiadomo przecież, że nikt nie chce nie spłacać zobowiązań. Wiadomo, że nie myślimy o tym co się w życiu może wydarzyć, że nie będziemy w stanie spłacać zobowiązań. Ważne natomiast, żeby w przypadku wypowiedzenia umowy pożyczki lub skierowania sprawy do sądu podjąć właściwe kroki. W tym przypadku wiedzieliśmy, że koszty pożyczki dochodzone przez Profi Credit były nieuzasadnione i całkowicie wyssane z palca. Dał temu wyraz sąd oddalając powództwo w całości.

Oddłużanie naszego Klienta

Gdy pan Bartek powierzył nam swoją sprawę, oczekiwał dobrego zakończenia. I słusznie! Nasza kancelaria wniosła skuteczny zarzuty od nakazu zapłaty i udowodniła bezzasadność dochodzonego pozwem roszczenia. Pożyczkodawca przegrał sprawę. Zdaniem sądu Pan Bartek w całości wywiązał się z umowy. Sąd w uzasadnieniu nie pozostawił suchej nitki na umowie zawartej przez Pana Bartka.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: