Przejęcie wierzytelności przez fundusz Eques Debitum. Wygrywamy kolejną sprawę

Przejęcie wierzytelności przez fundusz Eques Debitum i sprawa ląduje w sądzie. Po wydaniu nakazu zapłaty wnieśliśmy sprzeciw. Następnie udowodniliśmy, że roszczenie było bezpodstawne. Sąd oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: Eques Debitum NSFIZ
Wysokość długu: 2591,36 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Przejęcie wierzytelności  i bezduszna windykacja!

„Moje życie stało się koszmarem nie do opisania. Boję się własnego cienia. Idąc ulicą rozglądałam się, czy nie zaczepi mnie jakiś obcy człowiek i nie będzie żądał spłaty pożyczki. Gdy ktoś puka do moich drzwi, dostaję ataku paniki. Nikogo nie wpuszczam do domu. Wieczorami siedzę w ciemnościach bo boję się , że windykator zobaczy, że jestem w domu i przyjdzie po pieniądze. Tak dalej żyć się nie da! ” – tymi słowami rozpoczęła rozmowę pani Irmina, kiedy zadzwoniła do naszej Kancelarii.

Kobieta wpadła w spiralę zadłużenia, a ciągła windykacją doprowadziła ją do załamania nerwowego.

Długi same nie znikną! Walcz!

Pani Joanna odnalazła w Internecie forum, na którym inni dłużnicy opisują swoje historie i wzajemnie sobie pomagają. Tak uzyskała informację o naszej Kancelarii i Portalu Dłużnika.

Oddłużanie

Oddłużanie to długofalowy i żmudny proces. Sztab naszych prawników, doradców, asystentów zajmuje się rozmowami, korespondencją z wierzycielami, prowadzi negocjacje, procesuje się. Nie można tego zrobić w miesiąc, czy dwa. Czasami trwa to wiele miesięcy. Wszystko zależy od ilości zaciągniętych zobowiązań. Zawsze tłumaczymy, ze trzeba uzbroić się w cierpliwość. Na bieżąco informujemy jaki jest status danej sprawy. Jesteśmy w stałym kontakcie. Wszystkie decyzje podejmujemy w porozumieniu z naszym Klientem.

Wróćmy jeszcze do sprawy pani Joanny. Oczywiście po dokładnej analizie wszystkich dokumentów wiedzieliśmy, że sprawę wygramy. Rzeczywiście, powództwo zostało oddalone. I to w całości!

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: