Sprzedaż długu do wierzyciela wtórnego. Sprawa trafiła do sądu, a ten powództwo oddalił w całości

Sprzedaż długu, czyli zmiana wierzyciela pierwotnego na innego. RRM Limited przejął wierzytelność, a następnie domagał się zwrotu kwoty na prawie 6 tysięcy złotych! Po naszej obronie nic im się nie należało!

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: 5934,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka z płatnymi monitami

Firma, w której nasz Klient wziął pożyczkę zaproponowała bardzo atrakcyjne warunki. Strona internetowa była przejrzysta i prosta w obsłudze. Dzięki temu, pan Jarek błyskawicznie zapoznał się z ofertą i gdy był już pewien jaka kwota jest mu potrzebna, wypełnił formularz. Pożyczka, tak jak obiecywali na stronie, trafiła do niego po ok. 20 minutach. Obsługa była sprawna oraz bezproblemowa. Niestety następstwa pożyczki zmieniły swój obrót.

Sprzedaż długu

 „Nie rozumiem co się stało. Nie sprawiałem przecież żadnych kłopotów ze spłatą pożyczki. Oddawałem zawsze w terminie. A ten nakaz zapłaty? Dlaczego pozywa mnie firma RRM Limited, z którą nigdy nie nawiązałem współpracy?” – mówił zdenerwowany mężczyzna.

Zaprosiliśmy pana Jarka do naszej siedziby i spokojnie porozmawialiśmy. Zadłużenie w parabanku zostało sprzedane innej firmie, która natychmiast rozpoczęła windykację. Czy dało się w tej sprawie coś zrobić? Oczywiście!

Pomoc w oddłużaniu

Wytłumaczyliśmy na spokojnie naszemu Klientowi w jaki sposób działamy.

Adwokat, któremu pan Jarek udzielił pełnomocnictwa udowodnił, że cała sprawa absolutnie nie powinna mieć miejsca. Natychmiast przystąpił do obrony, wniósł sprzeciw od nakazu zapłaty i rozpoczął proces. Podniesione argumenty były trafione w punkt i dzięki nim sąd wydał wyrok – powództwo zostało oddalone w całości!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: