• Home
  • Chwilówki
  • Odebrałeś nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym? Broń się, warto!

Odebrałeś nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym? Broń się, warto!

Sąd doręczył Ci nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym? Broń się bo warto! Gdy Pani Dagmara odebrała przesyłkę z sądu natychmiast skontaktowała się z naszą Kancelarią. To był świetny krok, ponieważ sprawa zakończyła się naszym zwycięstwem! Długu nie ma!

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu:  29895,33 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Oddalenie powództwa w całości

Profi Credit – warto powierzyć sprawę specjalistom

Nasza kancelaria składa się z doświadczonych ekspertów, głównie adwokatów i radców prawnych oraz byłych bankowców, ale pragniemy przypomnieć, że każdy z nas jest też zwykłym człowiekiem. Mamy świadomość, że są sytuacje niezależne od nas, kiedy natychmiast potrzebne są pieniądze. Czasami trzeba pomóc rodzinie, coś naprawić, a czasami może zabraknąć pieniędzy na życie. W takich przypadkach każdy szuka rozwiązania: skutecznego, ale i szybkiego. To zrozumiałe, nikt tego nie powinien oceniać bo życie sprawia różne figle.

Nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym

„Zaczęło się od SMSów. Na początku otrzymywałam je sporadycznie, później było ich coraz więcej. Treść również uległa zmianie. Najpierw była to forma przypomnienia o moim długu, a później dostawałam pogróżki, że jeśli na czas nie oddam pieniędzy to coś może mi się stać. Pisali, że wypadki chodzą po ludziach i czy chce się o tym przekonać. Zaczęłam bać się wychodzić z domu! A co jeśli faktycznie złamią mi rękę czy nogę. Zaczęłam wpadać w paranoję, że ktoś mnie śledzi. A któregoś dnia podszedł do mnie osiłek i powiedział bym uważała, bo tyle się słyszy o napaści na staruszki” – opowiadała przerażona kobieta.

Później sprawa trafiła do sądu, a ten wydał nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla.

Nie daj się zastraszyć – windykacji właśnie o to chodzi!

Na całe szczęście do naszej kancelarii zadzwoniła przerażona kobieta. Mimo, iż bała się wychodzić z domu, postanowiła przyjść do nas jak najszybciej i przekazać nam swoją sprawę. Uspokoiliśmy naszą Klientkę i opowiedzieliśmy jak możemy dalej sprawę poprowadzić. Po akceptacji naszego planu, natychmiast przystąpiliśmy do obrony.

Wnieśliśmy skuteczne zarzuty od nakazu zapłaty. Udowodniliśmy, że pożyczkodawca niesłusznie domagał się kwoty zadłużenia i… na skutek tego powód wycofał pozew co do kwoty 600 zł. Na nasze szczęście Sąd podzielił nasze racje i w pozostałej części oddalił powództwo! Jaki jest efekt naszych działań? Nie ma długu, nie ma windykacji, spokój i cisza…

Bardzo się cieszymy, że po naszej interwencji kobieta może spokojnie cieszyć się życiem!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: