Jak pozbyć się długów? Prezentujemy na kolejnym przykładzie z życia wziętym

Wielu ludzi zadaje nam pytanie, jak pozbyć się długów? Właśnie tak, poniżej kolejny przykład. Profi Credit domagało się od naszego Klienta kwoty na ponad 16 tysięcy złotych. Po udzieleniu nam pełnomocnictwa, wprowadziliśmy plan oddłużeniowy w życie. Kolejna sprawa zakończyła się naszym zwycięstwem! Przed nami jeszcze kilka kolejnych spraw procesowych u tego samego Klienta oraz dwie sprawy w negocjacjach dotyczące kredytów bankowych.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 16.213,22 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone

Pożyczka w parabanku

Nasz Klient był pod ścianą. Jedynym rozwiązaniem było wzięcie kredytu. Niestety bank nie chciał go udzielić, a swoją decyzję tłumaczył brakiem historii kredytowej. Mimo to, mężczyzna szukał dalej. Bardzo szybko odnalazł firmy pozabankowe, które udzielają pożyczek bez zbędnych wymogów. W tamtej chwili to było jedyne rozwiązanie. Padło na Profi Credit.

Broń swoich interesów w sądzie!

Okazało się, że nasz Klient miał opóźnienie w spłacie tylko jednej raty i umowa została wypowiedziana. Mówił, że wyglądało to tak jakby pożyczkodawca tylko czekał, aż będzie jakaś zaległość. Później zaczęło się piekło. Najpierw były telefony i smsy, następnie wizyty windykacji terenowej, a później doszło wręcz do zastraszania i gróźb. Musiała interweniować policja. Po kilku miesiącach sprawa trafiła do sądu, a wtedy do sprawy włączyła się nasz Kancelaria.

Jak pozbyć się długów?

Nasze działania w wielu przypadkach mogą wydawać się podobne. Diabeł tkwi w szczegółach. Dokładnie analizujemy wszystkie dokumenty związane z pożyczką. I kiedy jesteśmy pewni swego, przystępujemy do obrony!

W sprawie naszego Klienta uzyskaliśmy dla niego korzystny wyrok. Pożyczkodawca żądał zapłaty kwoty ponad 16 tysięcy złotych, a dzięki naszej interwencji doprowadziliśmy sprawę do satysfakcjonującego wyroku: sąd zasądził kwotę ok 500 zł, umorzył postępowanie w zakresie żądania kwoty 400 zł, a w pozostałym zakresie powództwo oddalił. Inaczej mówiąc z 16 000 zł zrobiło się 500 zł do zapłaty.

Jeżeli zastanawiasz się jak pozbyć się długów, skontaktuj się z nami. Podczas darmowej konsultacji, chętnie opowiemy o naszych działaniach.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy