Fundusz Ultimo NSFIZ pozwał naszego Klienta. Wynik naszych działań to powództwo oddalone w całości!

Fundusz Ultimo NSFIZ to fundusz specjalizujący się w zarządzaniu, windykowaniu i skupowaniu wierzytelności od instytucji finansowych. Po nieskutecznej windykacji często dochodzi roszczeń w sądzie. Nasze drogi skrzyżowały się już wielokrotnie. Poprowadziliśmy kolejną sprawę, która zakończyła się pełnym sukcesem, czyli oddaleniem powództwa w całości.

Wierzyciel: Ultimo NSFIZ
Wysokość długu: 4731 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Fundusz Ultimo NSFIZ

Skontaktował się z nami mężczyzna, którego ojciec kilkanaście lat temu podżyrował koledze z pracy pożyczkę. Już dawno o tym zapomniał, aż do dnia w którym odebrał przesyłkę poleconą z E- Sądu. Co prawda kilka lat temu kolega miał problemy ze spłatą kredytu i nawet była sprawa w sądzie ale potem pokazał mu, że wszystko spłacił. Wtedy uznał, że wszystko jest zamknięte i zapomniał o sprawie. Niestety duch przeszłości wrócił !

„Kwota na, którą został pozwany mój tata nie jest to dla mnie zawrotną sumą. Dobrze zarabiam i mógłbym pomóc ojcu to spłacić, ale podejrzewam, że to może być jakieś nieuzasadnione roszczenie. Mój tata nigdy nie brał żadnych pożyczek. Bał się ich jak ognia. Zawsze umiejętnie gospodarował swoimi pieniędzmi. Tylko wtedy zdecydował się pomóc swojemu przyjacielowi i podżyrował mu kredyt w banku. Więc ta sprawa musi mieć z tym coś wspólnego! Chciałbym odwiedzić Państwa kancelarię i skorzystać z konsultacji”- napisał do nas syn pozwanego.

Nie wiesz co robić? Jesteśmy po to, by rozwiać Twoje wątpliwości

Nasza odpowiedź była jednoznaczna – oczywiście zaprosiliśmy mężczyznę na darmową konsultację. Poprosiliśmy jednak, aby przyszedł na nią ze swoim ojcem, ponieważ to jego dotyczyła sprawa (na jego imię i nazwisko został wystawiony nakaz zapłaty). Nasza kancelaria musi działać zgodnie z prawem i nie możemy podejmować się oddłużania bez osoby bezpośrednio zainteresowanej. Poprosiliśmy jeszcze, aby zadłużony mężczyzna zabrał ze sobą wszystkie pisma jakie posiadał w tej sprawie.

Po zapoznaniu się z dokumentami przedstawiliśmy obu panom nasze stanowisko. Pan Józef zdecydował się zlecić nam poprowadzenie jego sprawy. Poprosiliśmy o podpisanie potrzebnych dokumentów i wnieśliśmy skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty. Następnie wdaliśmy się w spór, którego wynik usatysfakcjonował naszego Klienta jak i naszą kancelarię. Sąd oddalił powództwo w całości! Kolejna wygrana sprawa za nami!

Pomoc w oddłużaniu

Masz wątpliwości co do zasadności roszczenia? Szukasz pomocy? Chcesz umówić się na spotkanie? Skorzystaj z naszej darmowej konsultacji prawnej. To nic nie kosztuje, a dzięki niej możesz się wiele dowiedzieć. Pamiętaj, że problemy same się nie rozwiążą. Nie czekaj i zacznij działać!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: