• Home
  • Chwilówki
  • Cesja do Takto NSFIZ. Nasza obrona znów okazała się skuteczna!

Cesja do Takto NSFIZ. Nasza obrona znów okazała się skuteczna!

Takto NSFIZ to fundusz, który przejmuje zadłużenia od… Takto Finance. Po przejęciu wierzytelności, przystępuje do ataku. W samą porę do obrony wkroczyła nasza Kancelaria i sprawa zakończyła się sukcesem. Zadłużenie na ponad 5 tysiące złotych zniknęło.

Wierzyciel: Takto NSFIZ
Wysokość długu:  5114,00 zł
Zadanie: Apelacja od wyroku sądu I instancji, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Przejęcie zadłużenia

Pożyczka, którą wziął nasz Klient została sprzedana do Takto NSFIZ. Dziwne w tym wszystkim było to, że obie firmy prawie tak samo się nazywały. Pierwsza, z której pan Antek wziął pożyczkę to Takto Finance, natomiast ta, która figurowała w pozwie to Takto NSFIZ. Jak mówi stare polskie porzekadło, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze…

Oczywiście nie ma tutaj żadnego zbiegu okoliczności. Jedna udziela pożyczek, a druga przejmuje zadłużenia i ich dalej dochodzi w sądzie. Naliczane są dodatkowe koszta, często wyjęte z kapelusza. Następnie sprawa trafia do sądu. A tutaj, bardzo często pojawia się nasza kancelaria i walczy do samego końca!

Przebieg sprawy, czyli nie zawsze jest różowo

Broniliśmy naszego Klienta, ale Sąd I instancji uwzględnił powództwo w całości. Inaczej mówiąc zasądził na rzecz powoda dokładnie tyle o ile ten pozywał. Nasz pełnomocnik nie zgodził się z wyrokiem i wniósł apelację. Na skutek niej, wyrok został zmieniony na naszą korzyść. Powództwo zostało oddalone!

Gdzie szukać pomocy przed długami?

Wystarczy włączyć przeglądarkę internetową, wejść na nasz Portal Dłużnika i skontaktować się z naszą Kancelarią. A kontaktować się z nami można na wiele sposobów… Pierwszym z nich jest wypełnienie formularza kontaktowego. Drugą opcją jest napisanie na nasz adres mailowy (pomoc@portal-dluznika.pl) wiadomości. Można też napisać na Facebooku lub zadzwonić na podany numer telefonu. Nam naprawdę jest to obojętne, która forma jest dla Państwa najlepsza. Skupiamy się jedynie na tym, by móc natychmiast i skutecznie interweniować. Czas jest tutaj bardzo istotny. Również apelujemy do Państwa, aby w miarę możliwości, natychmiast dostarczać nam wszystkie potrzebne dokumenty w sprawie. Musimy dbać o to, by zmieścić się w wymaganych terminach.

Jeśli szukacie Państwo pomocy przy swoich zadłużeniach, albo znacie kogoś kto je posiada, skontaktujcie się z nami.

Na pewno odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: