Wygrana sprawa Profi Credit. Sąd oddala powództwo w całości!

Kolejna wygrana sprawa Profi Credit. Gdy nakaz zapłaty z weksla trafił do rąk naszej Klientki wnieśliśmy skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty z weksla i wdaliśmy się w spór. Sąd oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 18.715,59 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty z weksla, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka w Profi Credit

„Proszę, pomóżcie mi! Już nie daję sobie z tym rady!”- tymi słowami zwróciła się do nas nowa Klientka.

„ Ponad rok temu miałam kłopoty finansowe i wzięłam kilka chwilówek. Myślałam, że bez problemu dam radę je spłacić. Niestety, było inaczej. Kiedy zaczęłam spóźniać się z uregulowaniem zobowiązań, zaczęły się telefony od windykacji, która domagała się natychmiastowej spłaty. Prośby o rozłożenie płatności na raty pozostawały bez echa. <Już! Teraz! Natychmiast ma pani wszystko zapłacić!> Pomyślałam, że wezmę jedną większą pożyczkę, którą spłacę tamte zobowiązania. Wtedy jak z nieba spadła mi oferta firmy pożyczkowej. Byłam tak podekscytowana , że nawet nie zwróciłam szczególnej uwagi na zapisy w umowie. Podpisywałam kartkę po kartce, aby jak najszybciej otrzymać pieniądze. I jak zapewne Pan się domyśla, to co spadło z nieba, zamieniło się w piekło” – relacjonowała pani Julita.

Kiedy pani Julita zaczęła mieć problemy ze spłatą rat zaczęło się to, co znamy z relacji tysięcy osób, którym pomogliśmy w wyjściu z długów. Wyjątkowo twarda, brutalna windykacja, która nawet nie zawahała się wyjawić przed pracodawcą naszej Klientki szczegółów związanych z jej zobowiązaniem.

Analiza sprawy to pierwszy krok

Kiedy usłyszeliśmy nazwę firmy, która tak ochoczo udzieliła pożyczki, wiedzieliśmy już w jaki sposób będziemy mogli pomóc. Po podpisaniu przez panią Julitę koniecznych dokumentów, wkroczyliśmy do akcji.

Nigdy nie działamy po omacku. Zawsze zaczynamy naszą pracę od bardzo szczegółowej analizy wszystkich dokumentów. Wiemy, że nieprawidłowości w umowach, które były dwa lata temu nie muszą się powtórzyć w umowie podpisywanej rok później. Instytucje działające na rynku finansowym ciągle zmieniają schematy działania, poprawiają zapisy w umowach swoich pożyczek dostosowując się do przepisów i orzecznictwa i dlatego zawsze dokładnie wszystko czytamy, aby nie przeoczyć jakiegoś szczegółu, który z pozoru może wyglądać jak drobnostka, a w ostateczności może zaważyć na wyniku całego procesu.

Oddłużanie

Na szczęście, w tym przypadku wszystko było dla nas jasne. Kiedy do rąk naszej Klientki trafił nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla, natychmiast wnieśliśmy skuteczne zarzuty. Następnie wdaliśmy się w spór. Jak mogliśmy przypuszczać Sąd Rejonowy w pełni podzielił nasze stanowisko i oddalił powództwo obciążając powoda kosztami procesu.

Kolejny sukces, kolejne oddalone powództwo i kolejny wolny od długów Klient!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy