• Home
  • Chwilówki
  • W sprawie z powództwa RRM Limited sąd kolejny raz oddala powództwo

W sprawie z powództwa RRM Limited sąd kolejny raz oddala powództwo

RRM Limited to firma przejmująca długi od pierwotnych wierzycieli udzielających pożyczek chwilówek. Tym razem pozywa naszego Klienta na prawie 3 tysiące złotych! Podejmujemy działania i Sąd oddala powództwo.

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: 3317,87  zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Naszą kancelarię możesz znaleźć również na Facebooku

Pan Marek to młody człowiek, student, pasjonat muzyki elektronicznej. Kiedy otrzymał nakaz zapłaty od nieznanej mu firmy, zaczął szukać pomocy w Internecie. Trafił wtedy na naszą stronę na Facebooku. W wysłanej do nas wiadomości, napisał o nakazie zapłaty i zapytał czy jesteśmy w stanie pomóc. Oczywiście od razu zareagowaliśmy. Nie zostawiamy ani jednego pytania bez odpowiedzi! Poprosiliśmy o kontakt telefoniczny, a po rozmowie, umówiliśmy się na spotkanie.

Mała pożyczka – duże kłopoty. Tak to się zazwyczaj zaczyna

Na spotkaniu pan Marek opowiedział co mu się przydarzyło. W jego domu się nie przelewało – rodzice ledwo wiązali koniec z końcem, aby utrzymać ukochanego, studiującego syna. Żadna pożyczka od nich nie wchodziła w grę. Chłopak postanowił wziąć pożyczkę, a jak wiadomo, żaden bank nie udzieli, gdy klient nie posiada stałych dochodów. Wziął ją w parabanku.

Pożyczka, którą wziął pan Marek nie była duża. Co jakiś czas chłopak wpłacał na jej przedłużenia i refinansowania. Błędnie myślał, że tak sprawę zamknie. Nie czytał maili, które do niego przychodziły, a gdy otrzymał nakaz zapłaty, to z początku wrzucił go do szuflady. Dopiero przy ponownym odczytaniu go, przeraził się. Kilka dni później skontaktował się z nami na Facebooku.

Analiza sytuacji i wyjście z problemu

Na szczęście my doskonale wiedzieliśmy o co chodzi. Zadłużenie pana Marka zostało przeniesione do firmy RRM Limited, która domagała się spłaty długu. Mimo, że Klient spłacił zobowiązania, powód dochodził od niego kilku tysięcy złotych. Ponadto sama cesja naszym zdaniem była przeprowadzona błędnie. Po przedstawieniu naszego planu działania, podpisaliśmy stosowne dokumenty i wnieśliśmy skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty. Sąd przyznał nam rację i zasądził oddalenie powództwa w całości.

Mamy ogromną satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Darmowa konsultacja

Polecamy skorzystać z naszej konsultacji. Ona do niczego nie zobowiązuje, a jedynie pomaga Państwu zrozumieć zaistniałą sytuacje. Jeśli jednak nie wiedzą Państwo co dalej można zrobić, polecamy skorzystać z naszych usług.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: