• Home
  • Chwilówki
  • Weksel in blanco Profi Credit trafił do sądu. Kolejny dług, który przestał istnieć

Weksel in blanco Profi Credit trafił do sądu. Kolejny dług, który przestał istnieć

Weksel in blanco Profi Credit stał się podstawą kolejnego roszczenia. Tak zaczęła się sprawa z Profi Credit o kilka tysięcy złotych, którą oczywiście wygraliśmy! Sąd powództwo oddalił w całości!

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 4488,89 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty z weksla, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Ubezpieczenie, które kosztowało krocie, a mogło jeszcze więcej!

Jeśli czytasz ten artykuł, to możliwe, że szukasz rozwiązania w sprawie pożyczki z Profi Credit. Ta znana firma udzieliła pożyczki naszej Klientce. Pani Ola nie widząc cienia szansy w wyjściu ze swojej sytuacji finansowej, zmuszona była zaciągnąć pożyczkę w parabanku. Skuszona z pozoru dobrą ofertą, nie czekała ani minuty dłużej i błyskawicznie wypełniła formularz. W tamtym momencie wszystko przebiegło poprawnie. Dopiero później zaczęły się komplikacje.

Weksel in blanco Profi Credit, jako zabezpieczenie pożyczki

Niestety nasza Klientka, składając podpis na dokumentach, podpisała również weksel in blanco.

„Podpisałam weksel, ponieważ mówili, że muszę na nim złożyć podpis. Z resztą w tamtej sytuacji nie myślałam co podpisuję. Mówili, że jest to tylko zabezpieczenie pożyczki, na wszelki wypadek gdybym jej nie spłacała. Tylko, że ja ją spłacałam. Nie rozumiem dlaczego w takim razie otrzymałam nakaz zapłaty. I to jeszcze na tak ogromną kwotę.” – mówiła nasza Klientka.

Skuteczna obrona przed nakazem zapłaty

Gdy pani Ola usłyszała o naszej Kancelarii, bez wahania postanowiła podpisać z nami umowę i udzielić pełnomocnictwa. Nasz pełnomocnik (adwokat) otrzymał wszystkie dokumenty w sprawie. Dokładnie je przeanalizował i rozpoczął obronę.

Podczas obrony naszej Klientki zakwestionowaliśmy kwotę wpisaną na wekslu. Udowodniliśmy, że sprawa w ogóle nie powinna mieć miejsca. Nasze argumenty okazały się słuszne, więc jedynym wyjściem z tej sytuacji była decyzja Sądu – oddalenie powództwa w całości!

To kolejny

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: