Zarzuty od nakazu zapłaty z weksla, czyli kolejna wygrana Kancelarii

Zarzuty od nakazu zapłaty z weksla, czyli po raz kolejny zmierzyliśmy się z Profi Credit. Sąd podzielił nasze stanowisko i uwolnił panią Helenę od rzekomego długu. 

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 9.349,30 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kancelaria radzi: zanim weźmiesz pożyczkę pozabankową zastanów się dwa razy!

Nasza Klienta chciała sprawić prezent ślubny swojej wnuczce. Ponieważ żyła z niewielkiej emerytury postanowiła wziąć na ten cel pożyczkę. Wiedziała, że przy jej dochodach żaden bank nie udzieli jej kredytu, więc postanowiła skorzystać z pomocy parabanku. Nie przypuszczała, że zaciągnięcie tego zobowiązania będzie miało tak poważne konsekwencje. Początkowo radziła sobie ze spłatą zobowiązania, ale jak to w życiu bywa – zaczęły pojawiać się problemy. Któregoś miesiąca kobieta zachorowała i zamiast spłacić pożyczkę, musiała zakupić drogie leki. Raty zaczęła spłacać z opóźnieniem. I wtedy spotkało ją to, czego nigdy by się nie spodziewała! Bardzo nachalna, bezwzględna windykacja, która doprowadziła starszą panią na skraj załamania nerwowego.

Na szczęście pani Helena otrzymała wsparcie od rodziny. Kiedy wnuczka odwiedziła swoją babcię, od razu zauważyła zmianę w jej zachowaniu. Musiała wyciągnąć od babci co było przyczyną jej dziwnego zachowania. Gdy usłyszała co się wydarzyło, nie czekając ani chwili dłużej, postanowiła działać. Panie skontaktowały się z naszą kancelarią.

Darmowa konsultacja i obrona przed nakazem zapłaty

Obie kobiety są mieszkankami Łodzi, więc bez problemu umówiły się z nami na spotkanie. Po przeanalizowaniu dokumentów nasi prawnicy stwierdzili, że mogą pomóc. Po otrzymaniu nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym wnieśliśmy zarzuty, a następnie wdaliśmy się w spór. Na szczęście Sąd uznał nasze racje i oddalił powództwo. Pani Helena z wnuczką może już odetchnąć z ulgą.

Dokładnie zapoznaj się z umową

Kiedy decydujesz się na wzięcie kredytu lub pożyczki powinieneś skupić swoją uwagę na umowie. Niestety wiemy z doświadczenia, że bardzo mało osób uważnie czyta jej zapisy.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@new.portal-dluznika.pl

Nasz  profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy