Skok Stefczyka przystał na nasze warunki ugody i to aż w dwóch sprawach naszego Klienta!

Skok Stefczyka postanowił wyjść na przeciw naszym oczekiwaniom i wyraził zgodę na proponowane przez nas warunki porozumienia. To już kolejne negocjacje, które zakończyły się sukcesem! Prowadziliśmy dwie sprawy pana Mariusza i na całe szczęście w dwóch przypadkach doszliśmy do porozumienia. Inaczej sprawy trafiłyby do komornika…

Wierzyciel: Skok Stefczyka
Wysokość długu: ok.119 tysięcy zł
Zadanie: Negocjacje z wierzycielem, zawarcie umowy ugody
Uzyskany efekt: Ugoda z wierzycielem

Skok Stefczyka, czyli problemy z pożyczką

Kilka lat temu nasz Klient wziął pożyczkę w Skoku Stefczyka, a rok po niej wziął kolejną. Problem zaczął się pojawiać wtedy, gdy przestał spłacać oba zobowiązania. Pożyczkodawca zaczął doliczać dodatkowe koszta, aż w końcu wypowiedział naszemu Klientowi obie umowy. Dodatkowo oczekiwał jak najszybszej spłaty długów w całości. Jeśli tego nie dokona lada moment mógłby pojawić się komornik.

Nasz Klient podjął nawet pewne kroki, aby porozumieć się z pożyczkodawcą, niestety przybity swoją sytuacją stwierdził, że sam nie da rady. Już prawie się poddał, gdy przyszedł mu do głowy pewien pomysł…

Nie wstydź się prosić o pomoc!

„Chciałem rozwiązać ten problem sam, ale nie wiedziałem od czego mam zacząć. Chyba po prostu bałem się co będzie, jeśli usłyszę odmowę. Nie chciałem zmarnować tej szansy, a przeczuwałem, że jest ona tylko jedna. Postanowiłem powierzyć Państwu moje sprawy, bo wiem, że znacie się na oddłużaniu i na swoim koncie macie wiele wygranych spraw. Również tych z pozoru beznadziejnych. Proszę o pomoc!” – pisał pan Mariusz.

Nasza reakcja na e-mail była do przewidzenia! Zaprosiliśmy mężczyznę do naszej Kancelarii. Poprosiliśmy, aby dokładnie przygotował się do spotkania (wziął ze sobą wszystkie dokumenty, które mogą nam pomóc przygotować się do rozmowy ze Skokiem Stefczyka). Po dokładnej analizie przystąpiliśmy do negocjacji i rozmów.

Skuteczne rozmowy i podpisanie ugody

Negocjacje są naszą kolejną mocną stroną. Zdajemy sobie sprawę, że warto jest spróbować  porozmawiać. Nie zawsze wierzyciel do swojego Klienta jest negatywnie nastawiony. Problem w tym, że nie każdy o tym wie i nie przez to nie podejmuje żadnych kroków!

W głowie mogą pojawiać się negatywne myśli, które potrafią zbić z tropu. Z doświadczenia wiemy, że w wielu przypadkach rozmowy kończą się pozytywnie dla obu stron. Wierzyciel jest zadowolony, że jego Klient chce spłacać systematycznie raty, a Klient cieszy się, że już więcej nie będzie musiał wracać myślami do czarnej wizji komornika.

W przypadku pana Mariusza udało nam się dojść do porozumienia. Pierwsza ugoda została zawarta na okres 115 miesięcy z miesięczną ratą w wysokości 130,00 zł! W przypadku drugiego porozumienia ustaliliśmy spłatę zobowiązania na okres 30 miesięcy z ratą w wysokości 810,00 zł! Po tym okresie wymagane jest złożenie następnego wniosku o restrukturyzację. Sprawę oczywiście poprowadzimy do samego końca!

Nie wiesz jak prowadzić skuteczne negocjacje? Chętnie pomożemy.

Skorzystaj z naszej darmowej konsultacji prawnej i dowiedz się co można zrobić w Twojej sprawie.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: