• Home
  • Chwilówki
  • Nakaz zapłaty Profi Credit, czyli jak wygraliśmy kolejną sprawę

Nakaz zapłaty Profi Credit, czyli jak wygraliśmy kolejną sprawę

Nasz Klient otrzymał nakaz zapłaty w sprawie Profi Credit. Po uzgodnieniu warunków wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i wdaliśmy się w spór. Wyrok sądu nas nie zdziwił, bowiem kolejny raz wygraliśmy. Sąd oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 3564,32 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Zanim otrzymasz pożyczkę, zapoznaj się dokładnie z dokumentami!

Zdajemy sobie sprawę, że pożyczki pozabankowe czasami ratują życie, ale czasami jest wręcz odwrotnie. Jest wiele sytuacji, kiedy jedynym ratunkiem jest natychmiastowa pożyczka. W takim przypadku, pożyczkobiorca nie zastanawia się nad konsekwencjami. Radzimy jedynie, aby przed podpisaniem dokładnie zapoznać się z każdą stroną umowy. Jeśli jest to możliwe, nie podpisujcie umowy natychmiast. Zapoznajcie się z nią i na spokojnie przeanalizujcie jej zapisy. Sprawdźcie inne firmy.

Roszczenia Profi Credit

Niestety nasza Klientka nie patrzyła co podpisuje. Nie przeczytała stron umowy i nie zdawała sobie sprawy jakie konsekwencje ją czekają. Mimo, iż w umowie były uwzględnione załączniki, nie poprosiła o nie. Natychmiast złożyła podpis, oczekując błyskawicznej pożyczki. Dopiero, gdy do jej rąk trafił nakaz zapłaty, zorientowała się że sprawa jest poważna. Kwota, której domagał się pożyczkodawca była duża – ponad 3 500 zł!

Może ta historia przeszłaby bez echa, ale na szczęście pani Natalia postanowiła dowiedzieć się, czy może coś z tym zrobić. I słusznie, inaczej sprawa skończyłaby się niebawem u komornika.

Kancelaria oddłużeniowa

Po podpisaniu umowy nasza Klientka udzieliła nam pełnomocnictwa i od tej pory w spokoju czekała na finał tej walki. A walczyć mieliśmy o co, bo o kwotę, która nigdy nie powinna znaleźć się na nakazie zapłaty! Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, wdaliśmy się w spór. Udowodniliśmy, że pożyczkodawca bardzo zawyżył koszty udzielonej pożyczki, a sąd powództwo oddalił w całości.

Szukam pomocy przy swoim długach? Skontaktuj się z nami;

 Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: