• Home
  • Chwilówki
  • Fundusz Pożyczkowy B&B pozwał naszego Klienta. Kancelaria oddłużeniowa wygrała!

Fundusz Pożyczkowy B&B pozwał naszego Klienta. Kancelaria oddłużeniowa wygrała!

Fundusz Pożyczkowy B&B pozwał naszego Klienta i domagał się zwrotu zadłużenia na ponad 4 tysiące złotych. Gdy sprawa trafiła do naszej kancelarii, wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i rozpoczęliśmy obronę przed nakazem zapłaty. Sąd oddalił powództwo!

Wierzyciel: Fundusz Pożyczkowy B&B Sp. z o.o.
Wysokość długu: 4243,11 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nakaz zapłaty, który mógł zakończyć się komornikiem

Z opowieści naszych Klientów wiemy co czują, gdy otrzymują sądowy nakaz zapłaty. To nic miłego. W większości przypadkach, najczęstszą ich reakcją jest zdziwienie, który szybko zamienia się w strach. Do tego często z niewielkiego zadłużenia do spłaty robi się całkiem duża kwota, całkowicie oderwana od faktycznego zadłużenia.

Co robić, gdzie szukać pomocy?

Od otrzymania nakazu zapłaty jest 14 dnia na podjęcie działań. Z naszego doświadczenia możemy śmiało stwierdzić, że najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z fachowej pomocy prawnej. Dlaczego? Ponieważ specjalista będzie wiedział jak skutecznie obronić pozwanego.

Kancelaria, która skutecznie oddłuża

Doświadczenie, które zbieraliśmy przez lata, pozwala nam na wygrywanie bardzo wielu spraw zadłużeniowych. Udaje nam się wygrywać nawet te, które mogą wydawać się z góry przegrane. Naszym zdaniem warto podejmować działania i walczyć o swoje. Najważniejsze to postawić na sprawdzoną kancelarię oddłużeniową.

Nasz zespół składa się z różnych osobowości, natomiast jedno ich łączy – każdy jest profesjonalistą w swoim fachu. Nasi współpracownicy bardzo dokładnie analizują dokumenty, błyskawicznie rozpoczynają obronę i z determinacją doprowadzają sprawy do zazwyczaj pozytywnego zakończenia. Aż 70 – 80% prowadzonych przez nas spraw kończy się naszą wygraną! To bardzo dobre wyniki!

Po podpisaniu umowy z naszym Klientem, nasz pełnomocnik wniósł skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty, później rozwinął stanowisko procesowe. Efekt? Powództwo zostało oddalone w całości.

Jeśli chcesz z nami porozmawiać o swoim zadłużeniu, proponujemy darmową konsultację. To nic nie kosztuje, a wiele może zmienić w Twoim życiu.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: