Pozwała Cię Kancelaria Medius? Daj sobie pomóc, kolejne powództwo oddalone w całości

Kancelaria Medius S.A. to spółka zajmująca się m.in. przejmowaniem zobowiązań. Jej działalność ukierunkowana jest głównie na zakup wierzytelności z sektora finansowego. Tym razem pozwała naszego Klienta na 8 541,70 zł. Powództwo zostaje oddalone w całości.

Wierzyciel: Kancelaria Medius S.A.
Wysokość długu: 8 541,70 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Wierzyciel wtórny a koszty

Często zgłaszają się do naszej Kancelarii osoby, które mają problemy z wierzycielami wtórnymi. Czyli takimi, którzy nabyli wierzytelności od pierwotnych pożyczkodawców. Główny problem polega jednak na tym, że żądana kwota nijak się ma do faktycznej kwoty zadłużenia o ile w ogóle takowe roszczenie istnieje. Tak właśnie było w przypadku naszego Klienta.

„Kilka miesięcy wcześniej otrzymałem e- mail z informacją , że moją pożyczkę , którą wziąłem w Kredito 24 przejęła Kancelaria Medius. I, że teraz oni będą obsługiwali tę wierzytelnością. Pomyślałem, no dobrze niech i tak będzie. Ależ jakie było moje zdziwienie kiedy otrzymałem nakaz zapłaty opiewający na bardzo dużą kwotę. Przeliczyłem ponownie wpłaty jakich dokonałem do Kredito i ku mojemu zdziwieniu okazało się, ze pożyczka została spłacona” – pisał nasz Klient.

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z naszą kancelarią

Umówiliśmy się na spotkanie, na które nasz Klient przyszedł z całym kompletem dokumentów. Po ich przeanalizowaniu bezsprzecznie stwierdziliśmy, że kwota dochodzona przez Kancelarię Medius jest wyssana z palca. Po podpisaniu umowy i po otrzymaniu pełnomocnictwa od razu zabraliśmy się do pracy. W pierwszej kolejności wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, a następnie podjęliśmy się obrony procesowej. Sąd nie miał innego wyjścia jak przyznać nam rację i oddalić powództwo w całości! I kosztami procesu oczywiście obciążyć powoda.

Jesteśmy zadowoleni, że po raz kolejny mogliśmy pomóc, który może teraz odetchnąć z ulgą i nie bać się komornika. Jego wdzięczność jest dla nas bezcenna.

Jesteśmy po to, aby pomagać a oddłużanie to nasza specjalność

Kiedy czujesz się zagubiony, dopadła Cię spirala zadłużenia, nie wiesz jak się bronić przed nakazem zapłaty skorzystaj z naszej darmowej konsultacji prawnej. Jeżeli mieszkasz daleko, możesz skontaktować się z nami telefonicznie, poprzez e-mail lub listownie. Żadnej otrzymanej informacji nie zostawimy bez odzewu.

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami !

 Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz  profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: