• Home
  • Chwilówki
  • Sąd doręczył nakaz zapłaty w sprawie KIM Finance. Pozwany zwrócił się do nas o pomoc

Sąd doręczył nakaz zapłaty w sprawie KIM Finance. Pozwany zwrócił się do nas o pomoc

KIM Finance najpierw przejęło dług, a następnie pozwało naszego Klienta i dochodziło zwrotu zadłużenia. Na szczęście pan Sławomir skontaktował się z naszą Kancelarią. Obrona okazała się skuteczna w 100%. Poniżej przedstawiamy kolejną historię z KIM Finance.

Wierzyciel: KIM Finance Sp. z o.o
Wysokość długu: 3215,20 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Wielokrotne refinansowanie pożyczki

Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Czasami zaplanowane przez nasz rzeczy zmieniają tor wydarzeń.

Nasz Klient postanowił wziąć pożyczkę. Zanim jednak się na nią zdecydował, bardzo dokładnie wyliczył swoje wpływy na konto oraz miesięczne wydatki. Rozplanował swój budżet w ten sposób, by podczas spłacania pożyczki nie zabrakło mu pieniędzy. Niestety jak to w życiu bywa – los lubi nas zaskakiwać… nie zawsze miło. Nasz Klient stracił pracę, a co za tym szło – przestał zarabiać.

Najszybciej jak mógł, skontaktował się z pożyczkodawcą, aby zmienić warunki pożyczki. Niestety parabank nie był chętny do negocjacji. Zaproponował mu jedynie refinansowanie pożyczki. Na czym to polega? Na tym, że firma, która współpracuje z pożyczkodawcą spłaciła u nich dług pana Sławomira. W ten sposób zniknęło zadłużenie u pierwotnego wierzyciela, natomiast dług powiększony o kolejne kwoty przeszedł do KIM Finance.

Co zrobić z nakazem zapłaty?

Będziemy powtarzać do skutku, że warto szukać pomocy! Otrzymanie nakazu zapłaty czasami może okazać się dobrą motywacją do działania. Przedstawiamy fragment maila, który otrzymaliśmy od naszego Klienta. Publikujemy go oczywiście za zgodą pana Sławomira:

„Wielokrotnie udawało mi się samemu wybrnąć z problemów. Odkąd pamiętam uważałem, że proszenie innych o pomoc to marnowanie cudzego czasu. Po pierwsze mało jest osób, które poświęcą tobie swój wolny czas, a po drugie  źle jest okazywać swoje słabości. Pewnie dalej bym tak uważał, gdyby nie ten nakaz do zapłaty. Strach przed komornikiem dodał mi odwagi i determinacji w działaniu. Dlatego proszę Państwa o pomoc. Co mogę zrobić, by zajęli się Państwo moją sprawą?”.  

Kto pomoże przy długach?

Z każdym miesiącem do naszej kancelarii trafia coraz więcej osób. Dla nas to dobry znak, ponieważ oznacza to, że opisywane przez nas historie zachęcają Państwa do działania. Nie sztuką jest udawać, że nic się nie stało. Sztuką jest wyjść temu naprzeciw i nie poddawać się!

Po otrzymaniu maila od pana Sławomira, poprosiliśmy go aby jak najszybciej przesłał nam zeskanowane dokumenty. Interesowało nas każe pismo, które dotyczyło wziętej przez niego pożyczki. Po dokładnym przeanalizowaniu wszystkich dokumentów postanowiliśmy przystąpić do ataku. Wniesiony przez nas sprzeciw od nakazu zapłaty był bardzo dobrze przygotowany, że wiedzieliśmy już jakie będzie zakończenie sprawy. I ponowienie nie myliliśmy się – Sąd przyznał nam rację i oddalił powództwo w całości. Ta historia jest bardzo dobrym dowodem na to, że warto jest prosić o pomoc. I pamiętajcie Państwo – to żaden wstyd!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: