Kolejna wygrana sprawa z RRM Limited

Dług naszej Klientki został przejęty przez firmę RRM Limited. Gdy do rąk pani Elżbiety trafił sądowy nakaz zapłaty, kobieta postanowiła powierzyć nam swoją sprawę. Dzięki szybkiej reakcji powództwo zostało oddalone w całości. 

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: 3431,37 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nakaz zapłaty, który zmobilizował naszą Klientkę do działania

Musimy przyznać, że cieszy nas fakt, iż coraz więcej osób pragnie skorzystać z naszej pomocy. Widzimy przemianę jaka zaszła przez tych ostatnich kilka lat – coraz więcej ludzi jest chętnych do walki w sądzie, nie boi się procesów. Gdy kolejna osoba otrzymała nakaz zapłaty, nie zignorowała sprawy. Postanowiła natychmiast przystąpić do działania.

„Nie znam się na prawie i nie wiem co takiego należy zrobić jak się dostało nakaz zapłaty z sądu. Są jednak sprawy, którymi powinni zająć się profesjonaliści. Czytałam Państwa artykuły i wiem, że po otrzymaniu nakazu zapłaty należy natychmiast przystąpić do działania. Chciałabym skorzystać z konsultacji jaką Państwo udzielacie. Zadzwonię dziś po południu, by umówić się na spotkanie” – napisała do nas pani Elżbieta.

 Analiza dokumentów to pierwszy krok

Podczas rozmowy telefonicznej poprosiliśmy panią Elżbietę, aby przygotowała się do naszego spotkania. Ponieważ chcieliśmy szybko przystąpić do obrony, poprosiliśmy aby nasza Klientka wzięła wszystkie dokumenty związane z tą pożyczką. Jeśli posiadała więcej zadłużeń to potrzebowaliśmy również informacji na ich temat. Musieliśmy dokładnie przeanalizować każdą pożyczkę, by solidnie przygotować się do obrony.

Skuteczna obrona i powództwo oddalone w całości

Po rozmowie z adwokatem, pani Elżbieta była już pewna, że to najlepsza decyzja jaką mogła podjąć. Podczas rozmowy dowiedziała się jak krok po kroku wygląda nasz proces oddłużania, a w zasadzie jak reprezentujemy Klientów przed sądami. Zanim jednak przystąpiliśmy do obrony, podpisaliśmy z naszą Klientką umowę i poprosiliśmy ją o udzielenie pełnomocnictwa. Teraz nasz pełnomocnik mógł reprezentować sprawy pani Elżbiety, a ona sama nie musiała zamartwiać się kolejnymi etapami rozprawy. Linia obrony okazała się trafiona w punkt. Wierzytelność, która została przejęta przez firmę RRM Limited nie istniała. Błędy, które popełnił powód okazały się kluczowe do rozstrzygnięcia tej sprawy. Dzięki temu wygraliśmy całą sprawę. Sąd oddalił powództwo w całości.

Jeśli posiadasz dług i nie wiesz czy można go zlikwidować, zadzwoń do nas. Chętnie odpowiemy na każe pytanie.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: