• Home
  • Chwilówki
  • Nakaz zapłaty na rzecz Kancelarii Medius? Broń się bo warto!

Nakaz zapłaty na rzecz Kancelarii Medius? Broń się bo warto!

Otrzymałeś nakaz zapłaty wydany na rzecz Kancelarii Medius? Pamiętaj, że warto się bronić. Dziś prezentujemy kolejną taką sprawą, wygraną w całości!

Wierzyciel: Kancelaria Medius S.A.
Wysokość długu: 3934 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pomoc na długi

Do naszej kancelarii codziennie napływają sprawy z całego kraju. Coraz więcej osób odnajduje nasz Portal Dłużnika, na którym opisujemy sporo wygranych spraw.

Zamieszczane przez nas wyroki mają Państwu udowodnić, że można skutecznie pozbyć się długów. Zdajemy sobie sprawę, jak ciężko może być samemu z nimi walczyć. Dlatego powstała nasza Kancelaria.

Skuteczne oddłużanie

Kancelaria oddłużeniowa to przede wszystkim dział procesowy i negocjacji. Nasz zespół stale się powiększa, a to z powodu ilości spraw które prowadzimy. Aby móc zając się wszystkimi, musimy co pewien czas zwiększyć ilość specjalistów. Każda osoba, która u nas pracuje jest ekspertem w swoim fachu. W zespole mamy: adwokatów, radców prawnych, aplikantów oraz kilka osób, których windykacja nie jest w stanie zastraszyć.

Specjalnie dla Państwa wprowadziliśmy konsultację, która jest zupełnie darmowa.

Obrona naszego Klienta

Po otrzymaniu pełnomocnictwa od naszego Klienta mogliśmy rozpocząć obronę. Przygotowaliśmy mocne argumenty i zawarliśmy je w sprzeciwie od nakazu zapłaty. Oznaczało to jedno – wygrana była po naszej stronie! Dzięki naszej obronie dług przestał istnieć. Powództwo zostało oddalone w całości!

Na każde pytanie chętnie odpowiemy. Jedyne co należy zrobić, to skontaktować się z nami.

Do Państwa dyspozycji jest kilka kanałów komunikacji: telefoniczny, mailowy, listowy oraz osobisty. Najważniejsze jest, aby zacząć działać!

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: