KIM Finance, czyli kolejna wygrana sprawa w sądzie

KIM Finance dochodził od naszego Klienta zwrotu zadłużenia. Kwota, którą naliczyli wynosiła ponad 8 000 zł. Na szczęście sprawa trafiła do naszej kancelarii, a to zaważyło o jej zakończeniu. Sąd oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: KIM Finance Sp z o. o.
Wysokość długu: 8455,34 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Zaczęło się od drobnej pożyczki

Nasz Klient postanowił wziąć pożyczkę. W tej sprawie udał się nawet na rozmowę do kilku banków. Ponieważ na decyzję o przyznaniu mu kredytu musiała poczekać, postanowił znaleźć szybsze rozwiązanie. Nie prosił nikogo o pomoc, nie pytał o zdanie. Wszedł na stronę internetową pożyczkodawcy i po kilku minutach na jego konto wpłynęły pieniądze.

Refinansowanie pożyczki

KIM Finance współpracuje z wierzycielem, który udziela swoim klientom pożyczek. Kiedy pożyczkobiorcę nie stać na spłatę chwilówki, może dokonać tzw. refinansowania pożyczki.

Taką ofertę otrzymał właśnie nasz klient. Niestety okazało się, że nie jest w stanie oddać na czas pieniędzy. I wtedy na pomoc przyszła mu firma KIM Finance, która wielokrotnie refinansowała jego pożyczkę.

Nasz Klient nie widział tutaj żadnego problemu, a niestety nie zdawał sobie sprawy jakie skutki może mu przynieść refinansowanie. Okazuje się, że zadłużenie pierwotne, które wziął mężczyzna przestało istnieć, ale tylko w tej firmie, w której je wziął. Dług przeszedł teraz na firmę, która refinansowała pożyczkę. Oczywiście każde refinansowanie jest dodatkowo płatne. Gdy ich klient nie spłacał zadłużenia, sprawa trafiła do sądu.

Pomoc w oddłużaniu

Prawie każdy, kto do nas trafia posiada dług, a zdecydowana większość spraw, które przyjmujemy jest do wygrania w sądzie.

Nasz Klient postanowił skontaktować się z nami telefonicznie. Gdy opowiedzieliśmy mu o wygranych sprawach z KIM Finance, postanowił powierzyć nam swoją sprawę. Poprosiliśmy, aby mężczyzna przesłał nam wszystkie dokumenty, które dotyczyły tej sprawy. Wniesiony przez nas sprzeciw od nakazu zapłaty był kluczowy. Podnieśliśmy, że zadłużenie warte ponad 8 000 zł nie powinno istnieć. Sąd również tak uważał i powództwo oddalił w całości.

Jeśli chcesz się dowiedzieć co możemy zrobić w Twojej sprawie, wystarczy, że do nas zadzwonisz:

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: