• Home
  • Chwilówki
  • Klient otrzymał nakaz zapłaty na rzecz PRESCO Investment I NSFIZ

Klient otrzymał nakaz zapłaty na rzecz PRESCO Investment I NSFIZ

PRESCO Investment I NSFIZ rozpoczął działania windykacyjne przejętego długu. Dopiero nakaz zapłaty spowodował reakcję pana Dariusza. Wściekły, postanowił się bronić. Sprawa trafiła do naszej kancelarii, a my skutecznie pomogliśmy. Sąd oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: PRESCO Investment I NSFIZ
Wysokość długu: 25.433,56 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kredyt bankowy przejął wierzyciel wtórny

„Najpierw był kredyt. Kredyt spłacałem. Później był wypadek. Przez pół roku przeleżałem w gipsie. Później sprawa trafiła do komornika. Po wielu latach egzekucji nagle dostałem nakaz zapłaty na rzecz PRESCO Investment I NSFIZ. To chore…” – mówił pan Dariusz.

Gdy Pan Dariusz do nas trafił od razu przeszliśmy do analizy dokumentów. Okazało się, że to zobowiązanie było przedawnione. Ponadto powód w żaden sposób nie umiał go wykazać. Wiedzieliśmy, że jesteśmy w domu… Porozmawialiśmy o dalszych krokach, ustaliliśmy warunki współpracy, oczywiście spisaliśmy umowę i otrzymaliśmy pełnomocnictwo.

Wystartowaliśmy…

Kancelaria oddłużeniowa jako sposób na pozbycie się długów

Pan Dariusz od razu powierzył nam swoją sprawę. Wytypowaliśmy Mecenasa z naszej Kancelarii do dalszego prowadzenia sprawy. Pan Mecenas wniósł sprzeciw od nakazu zapłaty, następnie przystąpił do dalszej obrony pozwanego Pana Dariusza. Sąd nie miał wątpliwości i podzielił naszą argumentację. Powództwo zostało oddalone w całości. Sprawy nie ma. Warto też podkreślić, że kosztami procesu został obciążony powód.

Jeżeli masz problemy z długami zrobimy wszystko co w naszej mocy, by skutecznie pomóc.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: