Klient otrzymał nakaz zapłaty na rzecz PRESCO Investment I NSFIZ

PRESCO Investment I NSFIZ rozpoczął działania windykacyjne przejętego długu. Dopiero nakaz zapłaty spowodował reakcję pana Dariusza. Wściekły, postanowił się bronić. Sprawa trafiła do naszej kancelarii, a my skutecznie pomogliśmy. Sąd oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: PRESCO Investment I NSFIZ
Wysokość długu: 25.433,56 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kredyt bankowy przejął wierzyciel wtórny

„Najpierw był kredyt. Kredyt spłacałem. Później był wypadek. Przez pół roku przeleżałem w gipsie. Później sprawa trafiła do komornika. Po wielu latach egzekucji nagle dostałem nakaz zapłaty na rzecz PRESCO Investment I NSFIZ. To chore...” – mówił pan Dariusz.

Gdy Pan Dariusz do nas trafił od razu przeszliśmy do analizy dokumentów. Okazało się, że to zobowiązanie było przedawnione. Ponadto powód w żaden sposób nie umiał go wykazać. Wiedzieliśmy, że jesteśmy w domu... Porozmawialiśmy o dalszych krokach, ustaliliśmy warunki współpracy, oczywiście spisaliśmy umowę i otrzymaliśmy pełnomocnictwo.

Wystartowaliśmy...

Kancelaria oddłużeniowa jako sposób na pozbycie się długów

Pan Dariusz od razu powierzył nam swoją sprawę. Wytypowaliśmy Mecenasa z naszej Kancelarii do dalszego prowadzenia sprawy. Pan Mecenas wniósł sprzeciw od nakazu zapłaty, następnie przystąpił do dalszej obrony pozwanego Pana Dariusza. Sąd nie miał wątpliwości i podzielił naszą argumentację. Powództwo zostało oddalone w całości. Sprawy nie ma. Warto też podkreślić, że kosztami procesu został obciążony powód.

Jeżeli masz problemy z długami zrobimy wszystko co w naszej mocy, by skutecznie pomóc.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy