Kolejna wygrana sprawa z Profi Credit

Profi Credit dochodziło roszczeń z weksla in blanco. Sąd nie wydała nakazu z weksla i przekazał sprawę do postępowania upominawczego. Wtedy na drodze Profi Credit stanęła nasza Kancelaria i oczywiście zapewniliśmy naszemu Klientowi skuteczną pomoc prawną. Efekt naszych działań był zgodny z oczekiwaniami. Sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 7443,19 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka w Profi Credit

Nikt z nas nie chce mieć długów, ale niestety w życiu zdarzają się różne sytuacje, które mogą się do tego przyczynić. Niektórzy pomimo wszelkich starań i tak w te długi wpadają. Dlaczego tak się dzieje?

Nasz Klient z pośród mnóstwa firm udzielających chwilówek wybrał akurat Profi Credit. Postanowił szybko wziąć pożyczkę, a z jakiej to będzie firmy, to nie miało już znaczenia. Liczyło się tylko to, żeby szybko uzyskać pieniądze i jeszcze szybciej przekazać je dalej, tylko dlatego żeby zamknąć na chwilę buzię dzwoniącym non stop windykatorom. Efekt był taki, że nie było ani pieniędzy, za chwilę telefony znów się rozdzwoniły, a pozostała droga jak diabli pożyczka… i kolejne problemy!

Weksel in blanco

Ten pożyczkodawca słynie z dwóch rzeczy: pierwsza to okrutna windykacja, a druga to dochodzenie roszczeń z weksla in blanco. Na całe szczęście nie było ani nakazu z weksla, ani męczącej windykacji. Nasz Klient patrząc na inne historie miał naprawdę wielkiego farta.

Wracając do tematu…

Skuteczne oddłużenie

Otrzymaliśmy wiadomość na portalu społecznościowym z prośbą o reprezentowanie spraw pana Michała. Natychmiast napisaliśmy w wiadomości, by mężczyzna zadzwonił na podany przez nas numer. Należało szybko działać.

Podczas rozmowy opowiedzieliśmy jak wygląda współpraca z nami. Na prośbę pana Michała przypomnieliśmy kilka historii z Profi Credit. To prawdopodobnie umocniło go w swojej decyzji i postanowił osobiście przyjechać do naszej firmy. Na spotkaniu przedstawił nam wszystkie dokumenty związane z pożyczką oraz nakaz zapłaty, który otrzymał kilka dni temu wraz z odpisem pozwu.

Nasz pełnomocnik wniósł sprzeciw od nakazu zapłaty, w którym zakwestionował wysokość dochodzonej kwoty i dalej podjął obronę Klienta. To wystarczyło, by wyrok okazał się dla nas pozytywny.

Wprowadziliśmy wiele możliwości na skontaktowanie się z nami. Wszystko po to, aby mogli Państwo w szybki i prosty sposób nas znaleźć. Kontakt powinien być sprawny, ponieważ czas to pieniądz. Im szybciej zajmiemy się sprawą, tym szybciej dług może być anulowany.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: