Kolejna wygrana sprawa z Profi Credit

Profi Credit dochodziło roszczeń z weksla in blanco. Sąd nie wydała nakazu z weksla i przekazał sprawę do postępowania upominawczego. Wtedy na drodze Profi Credit stanęła nasza Kancelaria i oczywiście zapewniliśmy naszemu Klientowi skuteczną pomoc prawną. Efekt naszych działań był zgodny z oczekiwaniami. Sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 7443,19 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka w Profi Credit

Nikt z nas nie chce mieć długów, ale niestety w życiu zdarzają się różne sytuacje, które mogą się do tego przyczynić. Niektórzy pomimo wszelkich starań i tak w te długi wpadają. Dlaczego tak się dzieje?

Nasz Klient z pośród mnóstwa firm udzielających chwilówek wybrał akurat Profi Credit. Postanowił szybko wziąć pożyczkę, a z jakiej to będzie firmy, to nie miało już znaczenia. Liczyło się tylko to, żeby szybko uzyskać pieniądze i jeszcze szybciej przekazać je dalej, tylko dlatego żeby zamknąć na chwilę buzię dzwoniącym non stop windykatorom. Efekt był taki, że nie było ani pieniędzy, za chwilę telefony znów się rozdzwoniły, a pozostała droga jak diabli pożyczka... i kolejne problemy!

Weksel in blanco

Ten pożyczkodawca słynie z dwóch rzeczy: pierwsza to okrutna windykacja, a druga to dochodzenie roszczeń z weksla in blanco. Na całe szczęście nie było ani nakazu z weksla, ani męczącej windykacji. Nasz Klient patrząc na inne historie miał naprawdę wielkiego farta.

Wracając do tematu...

Skuteczne oddłużenie

Otrzymaliśmy wiadomość na portalu społecznościowym z prośbą o reprezentowanie spraw pana Michała. Natychmiast napisaliśmy w wiadomości, by mężczyzna zadzwonił na podany przez nas numer. Należało szybko działać.

Podczas rozmowy opowiedzieliśmy jak wygląda współpraca z nami. Na prośbę pana Michała przypomnieliśmy kilka historii z Profi Credit. To prawdopodobnie umocniło go w swojej decyzji i postanowił osobiście przyjechać do naszej firmy. Na spotkaniu przedstawił nam wszystkie dokumenty związane z pożyczką oraz nakaz zapłaty, który otrzymał kilka dni temu wraz z odpisem pozwu.

Nasz pełnomocnik wniósł sprzeciw od nakazu zapłaty, w którym zakwestionował wysokość dochodzonej kwoty i dalej podjął obronę Klienta. To wystarczyło, by wyrok okazał się dla nas pozytywny.

Wprowadziliśmy wiele możliwości na skontaktowanie się z nami. Wszystko po to, aby mogli Państwo w szybki i prosty sposób nas znaleźć. Kontakt powinien być sprawny, ponieważ czas to pieniądz. Im szybciej zajmiemy się sprawą, tym szybciej dług może być anulowany.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy