mBank najpierw pozwał naszą Klientkę, a gdy do obrony przystąpiła nasza kancelaria, wycofał swój pozew. Sąd umorzył postępowanie w sprawie.

Wierzyciel: mBank S.A.
Wysokość długu: 24.160,44 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Umorzenie postępowania z uwagi na cofnięcie pozwu

Nieudane rozmowy z bankiem

Pani Anna postanowiła wziąć niewielki kredyt. I jak to bywa w życiu – chcesz dobrze, a wychodzi źle. Ponieważ nie była w stanie spłacić kredytu, bank zaczął grozić jej wypowiedzeniem umowy. Na nic zdały się próby negocjacji. Sprawa trafiła do sądu.

Rozwiązanie na problemy

Pani Anna postanowiła, że tym razem nie będzie już sama podejmować decyzji. Wyciągnęła cenną lekcję, że jeśli w grę wchodzą pieniądze, to lepiej jest najpierw poprosić kogoś o poradę. A jeszcze lepiej będzie, by ktoś reprezentował jej sprawy. Teraz już to wie i w związku z tym wybrała naszą kancelarię.

Skuteczne oddłużanie 

Z ogromnym zaangażowaniem podchodzimy do każdej sprawy. Naszym celem jest skutecznie oddłużyć. Prowadzimy liczne negocjacje z wierzycielami oraz bronimy pozwanych dłużników w sądzie. Codziennie do naszej kancelarii trafia mnóstwo pytań i na każde staramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Czasami nie jesteśmy w stanie natychmiast dać Państwu znać, ponieważ napływają do nas sprawy z całej Polski.

Musimy przyznać, że decyzja pani Anny była bardzo dobra. Sprzeciw, który wnieśliśmy, spowodował, że powód cofnął swój pozew. W tym momencie dla nas sprawa była jasna, a Sąd umorzył postępowanie. Pani Anna nie musi się obawiać komornika.

 Przedstawiamy fragment listu pani Anny:

„Szanowni Państwo, pragnę bardzo serdecznie podziękować za podejście do mojej sprawy. Muszę przyznać, że to była chyba moja najlepsza decyzja. Dziękuję za przywrócenie mi nadziei w ludzi. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję”.

Masz pytania? Zadzwoń:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: