Profi Credit znów przegrał w sądzie

Profi Credit pozwało kolejną osobę. Zapewne oczekiwali wygranej w sądzie, ale znów na ich drodze stanęła nasza kancelaria. Decyzja sądu mogła być tylko jedna – powództwo zostało oddalone w całości!

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 3452,56 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka, która okazała się zbyt pochopną decyzją

Do naszej kancelarii trafił młody mężczyzna, który już na wstępie rozmowy zaczął nam się tłumaczyć:

„Teraz zdaje sobie sprawę, że źle zrobiłem. Chciałem wziąć pożyczkę, bo potrzebowałem kupić kilka niezbędnych sprzętów do mieszkania. Pralka ledwo chodziła i sama naprawa wyniosłaby więcej niż zakup nowej. Do tego musiałem jeszcze kupić telewizor i nowy telefon. Tu naprawdę nie chodziło o to, że chciałem mieć nowe rzeczy. Po prostu mam takiego pecha, że jak jedna rzecz się psuje, to te inne jakby się zmówiły z nią. Dopiero po czasie zdaję sobie sprawę, że powinienem dla pewności odłożyć trochę gotówki. A ja żyłem z dnia na dzień. Nie przewidziałem tego, że źle obliczę wydatki i zabraknie mi pieniędzy na terminową spłatę” – relacjonował pan Kamil.

Życie lubi nas zaskakiwać np. nakazem zapłaty z sądu

Pan Kamil mimo, iż nie spłacił na czas dwóch rat, nie otrzymał od pożyczkodawcy żadnej informacji. W związku z tym był pewien, że gdy rozłoży swoje zadłużenie na raty, nie będzie miał z tego powodu żadnych konsekwencji. Tak spłacał. Sam zadecydował, że nie będzie wpłacać pełnych kwot, tylko tyle ile akurat ma. Dzięki temu pożyczkodawca zobaczy, że jest wiarygodny i nie będzie mu utrudniał spłat.

Doceniamy chęci i pomysłowość pana Kamila, ale niestety tak to nie działa. O czym mężczyzna szybko się przekonał. Otrzymał nakaz zapłaty na kwotę ponad 3400 zł plus dalsze koszty i odsetki.

Są firmy, które pomagają pozbyć się długów

Coraz więcej osób dowiaduje się o naszej kancelarii „drogą pantoflową”. Ktoś posiadał zadłużenie, trafił do nas, a my mu pomogliśmy. Później przekazywał informację dalej.

Któregoś dnia, znajoma pana Kamila poleciła mu Portal Dłużnika. Wspomniała, że zamieszczane są tam sprawy, które mogą dotyczyć każdego człowieka. Historii jest mnóstwo, a każda jest inna. Temat jednak pozostaje ten sam – zadłużenie.

Pan Kamil postanowił powierzyć nam swoją sprawę. Chciał dowiedzieć się jak wygląda nasza pomoc. Postanowił osobiście zjawić się w naszej kancelarii. Wiedział, że podczas wizyty w naszej siedzibie, nigdzie nie musi się spieszyć. Zależało mu, by tym razem nie wpakować się w kolejne kłopoty. Jak się później okazało, ta decyzja była jedną z jego najlepszych!

Po przeanalizowaniu całej sprawy, wiedzieliśmy już, że kwota której domaga się Profi Credit jest do podważenia w całości. Tak też się stało, wygraliśmy kolejną sprawę!

Niemożliwe? A jednak!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: